تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فکر می‌کنم کسی نیست که اشک‌های بهداد سلیمی را بعد از تضییع حقش دیده باشد و اشکش جاری نشده باشد. قطعا او را باید لااقل صاحب مدال نقره المپیک بدانیم و از او قدردانی کنیم نائب رئیس مجلس شورای اسلامی حداقل حق بهداد سلیمی را مدال نقره المپیک می‌داند. به گزارش “ورزش سه”، در […]

[ad_1]

فکر می‌کنم کسی نیست که اشک‌های بهداد سلیمی را بعد از تضییع حقش دیده باشد و اشکش جاری نشده باشد. قطعا او را باید لااقل صاحب مدال نقره المپیک بدانیم و از او قدردانی کنیم

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی حداقل حق بهداد سلیمی را مدال نقره المپیک می‌داند.

به گزارش “ورزش سه”، در ادامه حمایت از بهداد سلیمی که به خاطر ناداوری دستش از رسیدن به مدال وزنه برداری المپیک باز ماند و حمید سوریان که با دو شکست در کشتی فرنگی با ریو خداحافظی کرد، علی مطهری به تمجید از عملکرد این دو ورزشکار پُر افتخار ایران پرداخت و با صدور پیامی نوشت:

«فکر می‌کنم کسی نیست که اشک‌های بهداد سلیمی را بعد از تضییع حقش دیده باشد و اشکش جاری نشده باشد. قطعا او را باید لااقل صاحب مدال نقره المپیک بدانیم و از او قدردانی کنیم، خصوصا که با همت و غیرت خود به خاطر افتخار آفرینی برای ایران بر مصدومیتش فائق آمد و در المپیک حضور پیدا کرد.

حمید سوریان هم که بر قله کشتی فرنگی ایران نشسته است، اگر چه در هر دو مسابقه خود با اختلاف پیش بود ولی به خاطر الزام در کاهش وزن در ماه‌های گذشته، در پایان هر دو مسابقه دچار افت قدرت بدنی شد و کشتی را واگذار کرد. اینها از ارزش او نمی‌کاهد و او همچنان قهرمان ملی با اخلاق و یادآور غلامرضا تختی است.»

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس