تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۴

وحید یامین بور مجری چند ماهه تلویزیون که حضور اندکش در سال ۸۸ در شبکه سه و نگاه مطلقاً یکطرفه اش به فضای ملهتب آن ایام، سبب جذبش توسط حلقه های چندم جریان هایی مثل پایداری شد و البته همین اتفاق، بهانه ای شد این چهره خود را آنقدر جدی بگیرد که در هر موردی، نظرات مشعشع خود را به خلق الله غالب کند.

به گزارش “گذارخبر”  ؛ این فردِ علاقمند به سیاست، پیشتر وحشت و هراس خود را از کاندیداتوری «سید حسن خمینی» نشان داده و چند بار، در اینستاگرام خود، براساس اصل «توهین کن تا دیده شوی» ، هر آنچه توانست نثار بیت امام (ره) کرد.

این وحشت نامفهوم و مشکوک، هرگز توسط کارشناسان سیاسی فهم نشده است، چرا که اساساً ورود به مجلس خبرگان، چه امتیازی دارد که این چنین، این جماعت را آسیمه سر کرده؛ آنقدر ملتهب و هیجانی که سناریوهای عجیب می بافند و تلاش می کنند نتایجی را از فرضیه های نیم بند خود استخراج کنند، که خود به دنبال آنند! گرچه بسیاری، بهترین ایام و روزهای خوش این جماعت را همان سال ۸۸ می دانند که دوران گربه رقصانی و میدانداری آنان بود ؛ چندان که همین فرد نیز تنها در همین بحبوحه، موفق شد مجری یک برنامه سیاسی در شبکه سه شود و سپس، برکنار شد!

با همه این احوالات، فرد مذکور به جای آنکه از «وحشت نامفهوم» خود و رفقایش سخن کند، به خیال خود توپ را به میدان حریف انداخته و سئوالی را مطرح کرده که سالیانیست، نه فقط ذهن دلسوزان را که ذهن افرادیکه می توان مختصر عقلی برایشان درنظر گرفت ؛ «حالا گیریم کسی به مجلس خبرگان وارد شود، مگر قرار است در خبرگان چه اتفاقی بیافتد»

بله! گزاره فوق، حاصل تراوشات ذهنی جناب یامین است که بالاخره به ذهن مبارک حضرتشان نیز رسیده است ؛ البته با ادبیاتی مختص خود و رفقایش! ادبیاتی مملو از توهین و بی ادبی و خودبزرگ بینی! اما یکی نپرسید، پس این همه حساسیست زایی زورکی ، برای چیست؟ چرا بیخود دنبال جنجال قطبی سازی در کشور هستید؟!

این خود بزرگ بینی آنقدری متراکم است که چندی پیش، حضرتشان در ذیل یکی از دهها یوزر اینستاگرامی در مورد اعضای بیت امام (ره) – که توسط دوستداران و علاقمندان غیرمرتبط با بیت ساخته شده – کامنتی مفصل نگاشتند و سپس توسط ادمین آن شبکه، بلاک شدند! ایشان نیز، براساس همان خصیصه ی «خود بزرگ بینی» خبرش را به رسانه های رفقا دادند که «هیهات! کجایی که بزرگ بیت امام مرا بلاک کرد»!

کارشناسان روانشناسی اما معتقدند، بی توجهی به سخنان خلق الساعه چنین اشخاصی، باعث روند نزولی چنین بیماری سهمگینی خوهد شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس