تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۴

به دنبال انتشار خبری در برخی سایت ها و شبکه های مجازی مبنی بر تشکیل جلسه انتخاباتی با حضور چهره هایی چون یادگار امام، آیت الله موسوی بجنوردی و حجت الاسلام و المسلمین قدرت الله علیخانی و … در مرکز دائره المعارف اسلامی و حضور سفیر یکی از کشورها در آن، علیخانی به خبرنگار “نواندیش” […]

به دنبال انتشار خبری در برخی سایت ها و شبکه های مجازی مبنی بر تشکیل جلسه انتخاباتی با حضور چهره هایی چون یادگار امام، آیت الله موسوی بجنوردی و حجت الاسلام و المسلمین قدرت الله علیخانی و … در مرکز دائره المعارف اسلامی و حضور سفیر یکی از کشورها در آن، علیخانی به خبرنگار “نواندیش” گفت: این خبر کاملا کذب و مضحک است و هر خواننده ای نیز دروغ بودن آن را تشخیص می دهد و شاید در شرایط عادی نیازی به تکذیب آن نبود. اما اخیرا و در آستانه انتخابات به شکل سازماندهی شده، با انتشار اخبار کذب با اهداف سیاسی و غیراخلاقی مواجه ایم که حتما پیگیری لازم را از مراجع قانونی ذیربط صورت خواهیم داد.
حجت الاسلام و المسلمین علیخانی افزود: پس از اعلام کاندیداتوری برای انتخابات، هر روز صبح کار ما با مشاهده این اخبار دروغ و تکذیب آنها آغاز می شود! و ظاهرا قرار است تا روز انتخابات نیز این روند ادامه یابد.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس