تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۴

امیر عابدینی مدیرعامل سابق پرسپولیس درباره نظرسنجی برنامه ۹۰ حرف های جالبی می زند.

به گزارش “گذار خبر”؛ با آنکه در پایان این نظرسنجی به احتمال فراوان ۹ بازیکن پرسپولیسی خواهند بود، ولی عابدینی چندان از آن راضی نیست و می گوید این نظرسنجی نمی تواند کارشناسی باشد.

آقای عابدینی نظرسنجی برنامه ۹۰ رو به اتمام است و به احتمال فراوان ۹ بازیکن از تیم منتخب ایران بعد از انقلاب، پرسپولیسی هستند. نظر شما در این باره چیست؟
اسم ها را بگوئید. تیمی که تا الان انتخاب شده، چه کسانی بوده اند؟
دروازه بان عابدزاده…
من عابدزاده را زنده کردم. یادم هست وقتی به خانه من آمد و گفت پایش خراب است، دلم آتش گرفت که چطور با یک بازیکن ملی این کار را می کنند. دکترها به عابدزاده گفته بودند که اگر جراحی کند، یک پایش کوتاه تر می شود. خدا را شکر ما او را فرستادیم خارج از ایران عمل کرد و توانست دوباره بارگردد و بازی کند.
در دفاع راست هم که زرینچه انتخاب شد و در دفاع چپ هم که مردم به محرمی رای دادند.
من نمی دانم چرا محرمی را دفاع چپ گذاشته. از وقتی که من به پرسپولیس رفتم، یادم می آید که مجتبی هافبک چپ بازی می کرد. آنموقع منافی دفاع چپ بود. بعد از آن هم شاهرودی و میناوند را گذاشتیم. وضعیت سمت چپ ما این بود و مجتبی معمولا هافبک چپ بازی می کرد. بالاخره عادل خواسته همه در ترکیب تیمش باشند.
ولی همه می گویند محرمی دفاع چپ بود. پس از نظر شما عادل باید او را رقیب دژاگه و نیکبخت می گذاشت؟
بله. از طرفی میناوند هم هافبک چپ بازی می کرد. شما واقعا می توانید دژاگه را با میناوند مقایسه کنید؟
یعنی از نظر شما بهتر بود؟
بله. دفاع میانی چه کسانی هستند؟
پنجعلی…
و مهدی پاشازاده دیگر؟
نه، سید جلال حسینی.
واقعا؟ نمی دانم والا.
علی پروین هم قرار است با منصوریان برای هافبک نفوذی رقابت کنند. کریمی هم با مجیدی و خداداد برای پشت فوروارد.
علی پروین در نظر سنجی هست؟ او که اصلا به این نسل نمی خورد. پروین بعد از انقلاب ۴۲ سالش بود. او اصلا به این نسل نمی خورد. پروین با پنجعلی همبازی بوده. اگر قرار است او را بگذارد، پس باید همایون بهزادی را هم می آورد. این عزیزان الان ۷۰ سال شان است. باید در این نظرسنجی نهایت سن بازیکنان ۵۰ سال می شد و پائین تر از این سن نه بالاتر. الان دژاگه و پروین باید در یک تیم باشند؟ نسلی که او کنار هم گذاشته نسلی جدا هستند. والا من نمی دانم. فکر کنم عادل خواسته همه را در تیمش داشته باشد.(خنده)
از تیمی که انتخاب می شود، بیشترشان بازیکنان شما بوده اند. کلا تیم پرسپولیس خواهد بود، غیر از یک زرینچه که استقلالی است. البته اشکان هم که آبی و قرمز نیست.
خب مردم رای می دهند. مگر اشکالی دارد تیم پرسپولیسی باشد؟ ولی به نظر من این کار، کارشناسی نیست. به نظر من باید در هر پست دو بازیکن انتخاب می شد. معلوم است که فقط پرسپولیسی ها در نظرسنجی رای بیشتر می آورند. باید جا را برای بازیکنانی مثل خداداد که از بهمن بزرگ شد، باز گذاشت. من اعتقادم این بود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس