تاریخ انتشار: ۱۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سرکرده همیشه پنهان گروه تروریستی بوکوحرام با انتشار یک پیام صوتی با وجود گزارش‌های متعدد از برکناری‌اش توسط داعش می‌گوید، هم‌چنان فعال است. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، ابوبکر شیکاو، سرکرده همیشه پنهان گروه تروریستی بوکوحرام، در پیام صوتی ۱۰ دقیقه‌ای خود گفته است: مردم باید بدانند که ما هم‌چنان در […]

[ad_1]

سرکرده همیشه پنهان گروه تروریستی بوکوحرام با انتشار یک پیام صوتی با وجود گزارش‌های متعدد از برکناری‌اش توسط داعش می‌گوید، هم‌چنان فعال است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، ابوبکر شیکاو، سرکرده همیشه پنهان گروه تروریستی بوکوحرام، در پیام صوتی ۱۰ دقیقه‌ای خود گفته است: مردم باید بدانند که ما هم‌چنان در همین اطراف هستیم. ما هرگز عامل نفاق بین مردم نخواهیم بود.

واکنش سرکرده بوکوحرام به تعیین سرکرده جدید

این پیام شیکاو در واکنش به گزارش‌هایی مبنی بر تعیین شیخ ابو مصعب البرناوی، سخنگوی سابق داعش به عنوان سرکرده جدید بوکوحرام منتشر شده است.

داعش در تازه‌ترین شماره نشریه اینترنتی خود مصاحبه‌ای با البرناوی منتشر کرده که در آن از وی به عنوان سرکرده جدید بوکوحرام یاد شده است.

در مارس ۲۰۱۵ گروه تروریستی بوکوحرام سرسپردگی خود را نسبت به گروه داعش اعلام کرد با این حال شیکاو سرکردگی البرناوی را رد کرده و او را کافری می‌داند که در یک کشور غیراسلامی زندگی می‌کرده است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس