تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه (کرملین) روز سه شنبه گفت منابعی که خبر ارسال سامانه های موشکی اس-۳۰۰ ساخت روسیه را به سوریه منتشر کرده اند، «غیرموثق» هستند. پسکوف به خبرنگاران گفت: «سئوالات در این باره باید از وزارت دفاع روسیه پرسیده شود. فکر نمی […]

[ad_1]

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه (کرملین) روز سه شنبه گفت منابعی که خبر ارسال سامانه های موشکی اس-۳۰۰ ساخت روسیه را به سوریه منتشر کرده اند، «غیرموثق» هستند.

پسکوف به خبرنگاران گفت: «سئوالات در این باره باید از وزارت دفاع روسیه پرسیده شود. فکر نمی کنم درست باشد که در چنین مواردی به منابع غیرموثق تکیه شود».

سخنگوی کرملین افزود: «می دانید که تجهیزات ضدهوایی ضروری مختلفی در سوریه مستقر شده و اخبار مربوط به آنها نیز منتشر شده است. درباره خبرهای جدید، من معتقدم بهتر است که در این باره از وزارت دفاع سئوال شود».

پیش از این، آمریکا اعلام کرده بود روسیه پیشرفته ترین سامانه موشکی ضدهوایی موسوم به «اس-۳۰۰ وی ام» (که ناتو آن را اس.ای-۲۳ گلادیاتور می نامد) را در سوریه مستقر کرده است.

شایان ذکر است روسیه پس از سرنگون شدن هواپیمای سوخو-۲۴ خود به دست نیروی هوایی ترکیه در ۲۴ نوامبر ۲۰۱۵ سامانه ضدهوایی اس-۴۰۰ را در پایگاه حمیمیم در لاذقیه سوریه مستقر کرد.

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس