تاریخ انتشار: ۱۶ خرد ۱۳۹۵

در مدت زندان، از ناحیه وی، همسر و دیگران تلاش شد «حق‌گویی» و نقادی را علت زندانی شدن وی بدانند، اما نوشتن دهها یادداشت و نامه به رهبری و دیگران در دوران زندان ثابت کرد اگر نقادی علت زندانی شدن است نباید اکنون از زندان آزاد می‌شد.

به گزارش “گذارنیوز”  روزنامه جوان مدعی شد: مصطفی تاج‌زاده، پس از سپری کردن دوران محکومیت از زندان مرخص شد.

 در مدت زندان، از ناحیه وی، همسر و دیگران تلاش شد «حق‌گویی» و  نقادی را علت زندانی شدن وی بدانند، اما نوشتن دهها یادداشت و نامه به رهبری و دیگران در دوران زندان ثابت کرد اگر نقادی علت زندانی شدن است نباید اکنون از زندان آزاد می‌شد.

به محض آزادی وی عده‌ای به دیدارش رفتند. دیدار وی به جهت حقوقی بلااشکال است و اصولاً دیدار از دیگران مسئله بدی نیست، اما از جهت نگرشی قابل تأمل است. اینکه مدیران نظام جمهوری اسلامی به این دیدار بروند و اصرار بر نمایش تصاویر آن داشته باشند، نوعی دهان‌کجی به نظام و تصمیمات آن و نوعی  اعتراض نهفته به زندانی بودن این محکوم امنیتی است.

انتشار تصاویر امثال عارف و سیدصفدر حسینی و برخی از افراد دیگر با خانم‌های بدحجاب و باحجاب در این ملاقات تأمل‌برانگیز است. توقع از مدیران نظام که به دیدار وی شتافتند این است که نظر خود را درباره این محکومیت اعلام دارند در غیر این صورت چه اصراری بر ماندن در مصادر نظامی دارند که احکام آن را محترم نمی‌شمارند، هدیه برای فتنه‌گر بردن به مثابه «شایعت و بایعت» از فتنه‌گری است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس