تاریخ انتشار: ۲۱ بهم ۱۳۹۴

در پی رد صلاحیت حمید رسایی برای شرکت در انتخابات دهمین دوره مجلس، کمپینی در شبکه های اجتماعی به عنوان «کمپین اعزام رسایی به سوریه» راه اندازی شده است.

به گزارش “گذارنیوز” و به نقل از رویداد ۲۴  در این کمپین از این نماینده سابق و سیاست مدار اصولگرا خواسته شده که در پی رد صلاحیت و عدم امکان حضور دوباره در انتخابات برای ورود به مجلس، به سوریه رفته، شهید شود و دیگر برنگردد.
رسایی با انتشار عکسی از یکی از این شبکه های اجتماعی در کانال تلگرام خود نوشت: «من هم عضو میشوم. ای کاش طعم شیرین دفاع مقدس را چشیده بودند و می فهمیدند که این عاقبت آرزوی رسایی است.»
واکنش رسایی به کمپین «بری دیگه برنگردی» (تصویر)
وی همچنین در متنی جداگانه در واکنش به این کمپین نوشت: «در چند شبکه مجازی متعلق به مخالفین سر سخت بنده و آنهایی که شعارشان در کودتای سال ۸۸ «نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» بود، کمپینی راه اندازی شده به عنوان «کمپین اعزام رسایی به سوریه» و در این کمپین ها آرزو شده که اگر به سوریه رفتم، شهید شوم و دیگر برنگردم. وقتی تصاویر این کمپین را برایم تگ کرده بودند، با خودم گفتم چقدر دوست داشتنی اند این جنس از مخالفانم. اگر آن کسانی که این کمپین را راه اندازی کرده اند، می شناختم، حتما از باب تقدیر و تشکر هدیه ای تقدیمشان می کردم. ای کاش آنها هم طعم شیرین دوره دفاع مقدس را چشیده بودند و می فهمیدند که راه اندازی چنین کمپینی، بهترین هدیه به کسی است که او را دشمن خود می پندارند.
حالا که بحث به اینجا رسید، بد نیست بدانید: یکی از مهمترین تفاوت های دوره دفاع مقدس و جنگ هشت ساله در کشور ما با تمام جبهه های جنگ های دنیا در این بود که در تمام جنگ های دنیا برای اینکه سربازی را جریمه کنند او را به خط مقدم جبهه جنگ اعزام می کنند اما در نگاه ما اگر بخواهید سربازی را تشویق کنید باید او را به خط مقدم جبهه های جنگ و دفاع از حرم اهل بیت اعزام کنید. اللهم الرزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک»

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس