تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۴

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، درباره نوع برخورد با خواننده زیرزمینی، گفت: باید روی کارهای این جوانان نظارت دقیق انجام شود و باید جوانان را جذب کنیم، اما این کار باید از طریق صحیح انجام شود. به گزارش گذارنیوز حجت‌الاسلام احمد سالک‌کاشانی در گفت‌وگو با آنا، درباره انتشار موزیک ویدئو امیرحسین مقصودلو -با نام […]

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، درباره نوع برخورد با خواننده زیرزمینی، گفت: باید روی کارهای این جوانان نظارت دقیق انجام شود و باید جوانان را جذب کنیم، اما این کار باید از طریق صحیح انجام شود.

تتلو

به گزارش گذارنیوز حجت‌الاسلام احمد سالک‌کاشانی در گفت‌وگو با آنا، درباره انتشار موزیک ویدئو امیرحسین مقصودلو -با نام مستعار تتلو- خواننده زیرزمینی در حمایت از انرژی هسته‌ای که گفته شده با همکاری نیروی دریایی ارتش تهیه شده است، اظهار کرد: بنده این فیلم را ندیده‌ام. از محتوای آن اطلاعی ندارم و نمی‌توانم قضاوتی داشته باشم، اما آنچه مسلم است این است که در طول هفت، هشت سال گذشته، حرکت‌های زیرزمینی در تنظیم موسیقی‌ها و فیلم‌ها افزایش یافته و در فرصت و صحنه‌‌های به‌وجود آمده، خودشان را نشان می‌دهند.

وی ادامه داد: برخی از این خواننده‌ها با حضور در برخی همخوانی‌ با خواننده‌های داخلی و یا حضور در کنسرت‌ها سعی دارند که خودشان را از حالت زیرزمینی خارج کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، ادامه داد: همکاری‌هایی که این خواننده‌ها با برخی دستگاه‌ها انجام می‌دهند مثل آهنگی که یک خواننده زیرزمینی با نیروی دریایی ساخته است، باید یک نظارت دقیق روی آن انجام شود، در غیر این صورت مجلس نسبت به این مسائل بی‌تفاوت نخواهد بود.

سالک در پاسخ به این سؤال که «برخورد نظام و مسئولان در برخورد با این پدیده‌های زیرزمینی که مورد اقبال برخی از جوانان جامعه نیز هستند، چه باید باشد؟»، گفت: ما باید جوانان را جذب کنیم، اما این کار باید از طریق صحیح انجام شود. نشاط جامعه تضمین حرکت انقلاب اسلامی است و باید راه‌های درست برای افزایش نشاط را پیدا کرد، اما نشاط جامعه و جوانان، به فیلم‌ها یا موسیقی و کنسرت‌ها خلاصه نمی‌شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس