تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رسول دیناروند اعلام کرد: سرم تزریقی به اندازه کافی در کشور موجود است و هیچ نگرانی در این زمینه وجود ندارد. رئیس سازمان غذا و دارو گفت: دو یا سه ماه پیش از کمبود سرم تزریقی نگران بودیم اما در حال حاضر […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رسول دیناروند اعلام کرد: سرم تزریقی به اندازه کافی در کشور موجود است و هیچ نگرانی در این زمینه وجود ندارد.


رئیس سازمان غذا و دارو گفت: دو یا سه ماه پیش از کمبود سرم تزریقی نگران بودیم اما در حال حاضر موجودی سرم به اندازه کافی است و هیچگونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد.


پیش از این سرپرست مرکز پزشکی خاص شرق، از کمبود سرم نرمال سالین ویژه بخش های دیالیز و شیمی درمانی خبرداده بود.


دیناروند گفت: فردی که این ادعا را مطرح کرده است کاملا بی اطلاع است و خودش نتوانسته است به دلیل مشکلات بدهی با یک شرکت پخش، محصولی را دریافت کند و این موضوع کمبود مطرح شده، ربطی به موجودی کل کشور ندارد.


پیش از این رسول دیناروند به خبرنگار ایرنا گفته بود که سرم تامین شده در کشور هم اکنون فقط در اختیار بیمارستانها برای بیماران بستری خودشان توزیع می شود و هنوز امکان توزیع داروخانه ای سرم های تزریقی در کشور وجود ندارد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس