تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] سنگربان ۱۷ ساله میلان و تیم ملی فوتبال ایتالیا به احتمال حضورش در رئال مادرید واکنش نشان داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از اسکای اسپورت، جانلوییجی دوناروما، سنگربان ۱۷ سال میلان آینده درخشانی در انتظارش است. او با عملکرد درخشانی که از خود نشان داد، دیگو لوپس باتجربه را نیمکت نشین کرد […]

[ad_1]

روما

سنگربان ۱۷ ساله میلان و تیم ملی فوتبال ایتالیا به احتمال حضورش در رئال مادرید واکنش نشان داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از اسکای اسپورت، جانلوییجی دوناروما، سنگربان ۱۷ سال میلان آینده درخشانی در انتظارش است. او با عملکرد درخشانی که از خود نشان داد، دیگو لوپس باتجربه را نیمکت نشین کرد و در نهایت او را مجبور به جدایی از روسونری کرد.

عملکرد درخشان این دروازبان جوان در میلان باعث شده است تا تیم های بزرگ اروپایی سخت به دنبال جذب او باشند اما به نظر می رسد که میلان این بار قصد دارد این ستاره خود را حفظ کند و وسوسه نشود. خبرهای درباره علاقه باشگاه رئال مادرید به جذب سنگربان جوان میلان به گوش می رسد. با وجود اینکه کیلور ناواس در غیاب ایکر کاسیاس بازی‌های درخشانی را به نمایش گذاشته است اما رئال هنوز به دنبال جذب یک دروازه‌بان بزرگ است.

سنگربان جوان به احتمال حضورش در رئال مادرید واکنش نشان داد و گفت: به رئال مادرید بروم؟ در شرایط کنونی به تنها تیمی که فکر می کنم میلان است. می خواهم نهایت تلاش خود را به کار بگیرم و بهترین بازی‌های خود را برای میلان به نمایش بگذارم تا زمینه ساز بازگشت این تیم به روزهای اوج باشم. هر روز تلاش بیشتری از خود نشان می دهم. فعلا که سنگربان میلان هستم. باید دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

دوناروما برای نخستین بار به تیم ملی فوتبال ایتالیا دعوت شد تا به عنوان جوان ترین سنگربان تاریخ آتزوری انتخاب شود. او از احساس خود بعد از تمرین کردن با جانلویجی بوفون و قرار گرفتن در ترکیب ایتالیا برای نخستین بار سخن به میدان آورد و گفت: بازی کردن برای تیم ملی آن هم در چنین سن و سالی اعجاب انگیز است. می خواهم از سرمربی تیم که چنین فرصتی را به من داد تشکر کنم. بوفون بسیار به من انگیزه می دهد. او انسان شوخ طبعی است و افتخار می کنم که در کنار چنین دروازبان بزرگی تمرین می کنم. او توصیه هایی به من داشت تا در آینده بهتر ظاهر شوم.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس