تاریخ انتشار: ۰۹ تیر ۱۳۹۴

دادستانی تهران به عنوان متولی تعیین تکلیف اموال بابک زنجانی که باشگاه راه آهن نیز از اموال او محسوب می‌شود نسبت به رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال شدیدا معترض است. به گزارش گذار نیوز پس از اعلام رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال مبنی بر سه بر صفر اعلام شدن ۷ دیدار تیم فوتبال راه آهن […]

دادستانی تهران به عنوان متولی تعیین تکلیف اموال بابک زنجانی که باشگاه راه آهن نیز از اموال او محسوب می‌شود نسبت به رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال شدیدا معترض است.

راه آهن

به گزارش گذار نیوز پس از اعلام رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال مبنی بر سه بر صفر اعلام شدن ۷ دیدار تیم فوتبال راه آهن در رقابت‌های لیگ چهاردهم که این موضوع در نهایت به سقوط این تیم به لیگ دسته یک منجر می‌شود، نمایندگان دادستانی تهران به عنوان متولی تعیین تکلیف اموال بابک زنجانی، نسبت به این رای صادره شدیدا معترض هستند.

بر اساس رای صادره کمیته استیناف اعلام شده است که باشگاه راه آهن در جریان شرایط موتومبا بوده است و بر این اساس اقدام به صدور رای درخصوص شکایت باشگاه پیکان کرده است. این در حالی است که باشگاه راه آهن مدعی است در جریان مشکلات موتومبا نبوده و استناد کمیته استیناف در این باره کذب محض است.

نمایندگان دادستانی تهران که مسئول حسابرسی اموال بابک زنجانی و تعیین تکلیف بدهی‌های او به دولت هستند، نسبت به رای صادره شدیدا معترضند و بر اساس شنیده‌ها قرار است به زودی با ورود به موضوع، نسبت به چرایی صدور چنین رایی پیگیری‌های لازم را به انجام برسانند.

به احتمال زیاد نشستی با حضور بازپرس مسئول پرونده بابک زنجانی و مسئولان ارشد فدراسیون فوتبال برگزار خواهد شد که طی آن دلایل و چگونگی صدور رای مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

همچنین باشگاه راه آهن و نمایندگان دادستانی تهران از رای صادره، تجدیدنظرخواهی خواهند کرد که بر اساس آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال، در این صورت موضوع تجدیدنظرخواهی با دستور رییس فدراسیون فوتبال قابل پیگیری و بررسی است و امکان دارد که با تایید تجدیدنظرخواهی نمایندگان دادستانی و باشگاه راه آهن، موضوع شکایت پیکان درخصوص موتومبا بازیکن راه آهن مجددا در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بررسی شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس