تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرزندان ایرج افشار در نامه‌ای با تشکر از احمد مسجدجامعی به‌خاطر پیگیری موضوع گم شدن سنگ مزار پدرشان، این اتفاق را نشانه‌ای از تزلزل مبانی اخلاقی مورد احترام مردم فرهنگ‌دوست ایران دانستند. فرزندان ایرج افشار در پی گم شدن سنگ مزار این پژوهشگر فرهنگ و تاریخ ایران و پیگیری احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر […]

[ad_1]

فرزندان ایرج افشار در نامه‌ای با تشکر از احمد مسجدجامعی به‌خاطر پیگیری موضوع گم شدن سنگ مزار پدرشان، این اتفاق را نشانه‌ای از تزلزل مبانی اخلاقی مورد احترام مردم فرهنگ‌دوست ایران دانستند.

فرزندان ایرج افشار در پی گم شدن سنگ مزار این پژوهشگر فرهنگ و تاریخ ایران و پیگیری احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران، متنی را برای انتشار در اختیار ایسنا قرار دادند که در پی می‌آید:

جناب آقای احمد مسجدجامعی

عضو محترم شورای شهر تهران

مفقود شدن سنگ مزار مرحوم پدرمان ایرج افشار حادثه تلخی بود. تلخ بود چون نشانه‌ای بود از تزلزل مبانی اخلاقی مورد احترام مردم فرهنگ‌دوست ایران. حضور شما بر مزار ایشان نشان داد که شورای شهر تهران آشکارا در برابر این‌گونه بی‌اخلاقی‌ها حساس است. وعده جناب‌عالی و مسئولان خدمتگزار سازمان بهشت زهرا مبنی بر بررسی این واقعه و بازسازی سنگ مزار آن مرحوم خبری دلگرم‌کننده برای ما و دوستداران فرهنگ اخلاق‌مدار ایران است.

از شما و مدیریت سازمان بهشت زهرا سپاسگزاریم و دستتان را به گرمی می‌فشاریم.

بهرام، کوشیار و آرش افشار

به گزارش ایسنا، احمد مسجدجامعی مطلبی درباره گم شدن سنگ مزار ایرج افشار منتشر کرده و نوشته است: صبح امروز یکشنبه بر سر مزار دکتر ایرج افشار حاضر شده و با مسوولان بهشت زهرا (س) در مورد اتفاق ناگوار پیش‌آمده برای سنگ مزار وی صحبت کردم. مقرر شد طی چند روز آینده سنگ مزار جدید با همان کیفیت و طرح سابق (امضای مرحوم ایرج افشار و خط جناب آقای محمد احصایی) آماده و نصب شود. ضمنا لازم به ذکر است که مسوولان بهشت زهرا (س) پیگیر اتفاق ناگوار پیش‌آمده هستند.

به گزارش ایسنا، روز جمعه (دوم مهرماه) آرش افشار، فرزند ایرج فشار از مفقود شدن سنگ مزار این کتاب‌شناس و ایران‌شناس فقید خبر داده بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس