تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، شایعه بیماری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تکذیب کرد و درباره دیدارهای انتخاباتی وی که برخی رسانه‌ها از آن خبر داده‌اند نیز توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تابناک، محمد هاشمی درباره اخباری که مبنی بر بیماری و بستری شدن هاشمی رفسنجانی”>آیت الله هاشمی رفسنجانی […]

[ad_1]

رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، شایعه بیماری آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تکذیب کرد و درباره دیدارهای انتخاباتی وی که برخی رسانه‌ها از آن خبر داده‌اند نیز توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تابناک، محمد هاشمی درباره اخباری که مبنی بر بیماری و بستری شدن هاشمی رفسنجانی”>آیت الله هاشمی رفسنجانی در بیمارستان منتشر شده است، اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد و آقای هاشمی هم اکنون در صحت و سلامت در منزل شان هستند.

وی با بیان اینکه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هیچ مشکلی که ناشی از بیماری باشد و منجر به بستری شدن وی شود، ندارد، افزود: معمولا روزهای تعطیل که می شود، دست شبکه های اجتماعی و برخی سایت ها از مطلب خالی است، بنابراین چنین شایعاتی درست می کنند.

رئیس دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره انتشار برخی اخبار مبنی بر برگزاری دیدارهای انتخاباتی آیت الله هاشمی با اصلاح طلبان یا برخی گروه های سیاسی دیگر نیز تصریح کرد: آقای هاشمی اخیرا دیدار انتخاباتی با اصلاح طلبان یا دیگر گروه های سیاسی نداشته اند و فعلا هم چنین دیداری در برنامه هایشان نیست.

وی ادامه داد: البته بعضی افراد و گروه های مختلف دیدارهایی با ایشان دارند و سئوالاتی را در ارتباط با مساله انتخابات آینده ریاست جمهوری مطرح می کنند که در یکی از دیدارهای اخیر سئوالی مطرح شد و آقای هاشمی هم پاسخ دادند که به احتمال بسیار زیاد آقای روحانی بار دیگر رئیس جمهور می شود و فلان برنامه ها را هم در دوره اینده اجرا خواهند کرد.

محمد هاشمی یادآوری کرد: اینکه بخواهیم بگوییم مشخص آقای هاشمی با اصلاح طلبان دیدار کرده و فلان حرف ها را گفته و یا چنین دیداری را در برنامه دارند، تا جایی که بنده می دانم، چنین نیست.

۲۰۴۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس