تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] انتقاد دروازه‌بان پیشین بوروسیا دورتموند از مهاجم ملی پوش این تیم باعث شد تا رئیس این باشگاه واکنش تندی نشان بدهد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روزنامه بیلد، ماریو گوتسه در دیدار تیم ملی فوتبال آلمان برابر نروژ نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد. همین باعث شد تا انتقادات زیادی از […]

[ad_1]

انتقاد دروازه‌بان پیشین بوروسیا دورتموند از مهاجم ملی پوش این تیم باعث شد تا رئیس این باشگاه واکنش تندی نشان بدهد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از روزنامه بیلد، ماریو گوتسه در دیدار تیم ملی فوتبال آلمان برابر نروژ نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد. همین باعث شد تا انتقادات زیادی از او شود.

ینس لمان، سنگربان سابق تیم ملی فوتبال آلمان یکی از منتقدان جدی گوتسه بود. او گفت: گوتسه هیچ تلاشی از خود نشان نداد. او انگار در میدان نبود. بسیار بی‌انگیزه و بی‌روحیه است. بعضی از استعدادهای جوان مثل یولیان براندت برای جلب نظر یواخیم لوو تلاش بسیار زیادی از خود نشان می دهند. این در حالی است که گوتسه هیچ تلاشی از خود نشان نمی‌دهد و بازهم در ترکیب قرار می گیرد.

این سخنان لمان با واکنش تند رئیس باشگاه دورتموند مواجه شد. هانس یواخیم واتسکه گفت: مدت‌هاست دیگر سخنان لمان را جدی نمی گیرم. تعجب می کنم از بعضی کسانی که نام مفسر ورزشی را روی خود گذاشتند. آنها هیچ شناختی از فوتبال ندارند.

گوتسه بعد از عملکرد ناامیدکننده‌ای که در بایرن مونیخ داشت تصمیم گرفت که بار دیگر به دورتموند برگردد به این تیم که به روزهای اوج خود نزدیک شود.

۶۰۵/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس