تاریخ انتشار: ۲۳ اسف ۱۳۹۳

باشگاه استقلال تهران امروز ( شنبه ) با صدور بیانیه ای به اظهارات عضو سابق هیات مدیره این باشگاه، واکنش نشان داد. به گزارش گذارنیوز از سایت رسمی باشگاه استقلال، در این بیانیه آمده است: در پی اظهارات روزهای گذشته سید سعید افجه ای علیه باشگاه استقلال، این باشگاه تمایلی به پاسخگویی نسبت به آن […]

باشگاه استقلال تهران امروز ( شنبه ) با صدور بیانیه ای به اظهارات عضو سابق هیات مدیره این باشگاه، واکنش نشان داد.

استقلال

به گزارش گذارنیوز از سایت رسمی باشگاه استقلال، در این بیانیه آمده است: در پی اظهارات روزهای گذشته سید سعید افجه ای علیه باشگاه استقلال، این باشگاه تمایلی به پاسخگویی نسبت به آن اظهارات نداشت اما بیانیه اخیر نامبرده حائز نکاتی است که جهت تنویر افکار عمومی باید نسبت به آن مسائلی اشاره شود.

۱- آقای افجه ای به عنوان عضوعلی البدل در هیات مدیره استقلال حضور داشته و حکم ایشان را وزیر ورزش و جوانان صادر کردند، طبیعی است که امروز هم با حکم ایشان از سمتشان برکنار شوند.

۲- بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال از جایگاه مشاور وزیر و پیرو جلسه خود با وزیر، درخواستی را از ایشان داشتند و خواهان لغو حکم عضو علی البدل بودن سید سعید افجه ای شدند که آقای گودرزی هم به پیشنهاد مشاورشان پاسخ مثبت دادند. به این ترتیب با لغو حکم نامبرده، خود به خود سخنگویی افجه ای هم درباشگاه استقلال لغو و مدیرعامل استقلال هم جهت اطلاع واحترام به سایر اعضای هیات مدیره از طریق تماس تلفنی این مساله را به دیگر اعضا اطلاع داد.

۳- بنا به گفته های امیررضا خادم نماینده تام الاختیار وزیرورزش و جوانان در واگذاری باشگاههای استقلال و پرسپولیس، برخی اعضای هیات مدیره استقلال قرار بوده به باشگاه کمک مالی کنند. از جمله آقای افجه ای که قرار بود یک میلیارد تومان به صورت مستقیم به باشگاه استقلال پرداخت کند اما متاسفانه یک ریال هم تا به امروز از سوی او به استقلال پرداخت نشده است.

۴- طبیعی است با توجه به علاقمندان زیاد به استقلال و حضور در هیات مدیره استقلال، قطعا حضور افجه ای باید به صلاح استقلال باشد. به این معنا که نامبرده باید در یکی از حوزه های اقتصادی، مدیریتی یا فنی به تیم کمک می کرد اما همانطور که پیشتر اشاره شد، وی که در بعد فنی مثل آقایان معینی و پورحیدری توانایی نداشت، باید در بحث مالی به استقلال کمک می کرد که این اتفاق هرگز رخ نداد. حال پرسش این است که چرا باید آقای افجه ای در هیات مدیره استقلال باقی بماند؟ به صرف هوادار استقلال بودن می توان کسی را عضو هیات مدیره استقلال کرد؟ طبیعتاً افراد زیادی هستند که از آقای افجه ای استقلالی ترند اما کرسی هیات مدیره استقلال محدود است و کسانی می توانند در آنجا قرار بگیرند که کمک حال این تیم باشند.

۵- آقای افجه ای نه تنها هیچگاه به استقلال کمک مالی نکرد بلکه اقدامات او تنها در جهت مصاحبه و کسب شهرت بوده است. افجه ای به خوبی می داند که عضو علی البدل درجلسه هیات مدیره شرکت نمی کند اما بنا به لطف رئیس هیات مدیره، دبیر هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه به جلسات هیات مدیره استقلال دعوت می شد.

۶- اعضای هیات مدیره استقلال با حکم وزیر ورزش و جوانان منصوب شده اند و امروز وزیر ورزش و جوانان صلاح دانسته که یکی از اعضایی که به تعهداتش عمل نکرده را از عضویت برکنار کند. استقلال ملک شخصی افراد نیست و کسی نمی تواند برای ماندن در هیات مدیره این باشگاه از نام بزرگان این تیم خرج کند.

برخلاف فرافکنی های نامبرده، دلیل برکناری او ماجرای هدایا نبوده بلکه مصاحبه های خارج از چارچوب و بدون هماهنگی و خارج کردن اخبار جلسات داخل باشگاه بوده است. وظیفه سخنگو، سخن گفتن در راستای اهداف استقلال است و باید این اظهارات با هماهنگی مدیرعامل باشد، نه اینکه افراد راسا به صحبت کردن بپردازند.

۷- یک روز افراد با حضورشان به استقلال کمک می کنند و امروز آقای افجه ای با نبودنشان به استقلال کمک می کنند. این حرص و ولع اقای افجه ای برای ماندن در استقلال شائبه هایی را در ذهن هواداران و مقامات مسئول ایجاد کرده که جای تعجب دارد.

بی شک در آینده و در صورت ادامه شایعه پراکنی های آقای افجه ای، باشگاه استقلال ناگفته های دیگری را درباره او مطرح خواهد کرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس