تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شهردار تهران در صفحه اینستاگرام خود در مورد حادثه شب گذشته کیانشهر توضیحاتی ارائه داد. به گزارش ایسنا، در پی حادثه شب گذشته و ریزش در مترو کیانشهر محمد باقر قالیباف در صفحه اینستاگرام خود نوشت:« برای امنیت، رونق و آبادانی شهرمان، عده‌ای شبانه روز مشغول کارند؛ رفتگران، آتش‌نشانان، کارگران و مهندسان. زیر پوست […]

[ad_1]

شهردار تهران در صفحه اینستاگرام خود در مورد حادثه شب گذشته کیانشهر توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایسنا، در پی حادثه شب گذشته و ریزش در مترو کیانشهر محمد باقر قالیباف در صفحه اینستاگرام خود نوشت:« برای امنیت، رونق و آبادانی شهرمان، عده‌ای شبانه روز مشغول کارند؛ رفتگران، آتش‌نشانان، کارگران و مهندسان. زیر پوست همین شهر بزرگ، مهندسان و کارگرانی با غیرت شبانه روز درحال تلاشند.

مجاهدتی که ما اغلب از نتایج لذت بخشش بهره‌مند می‌شویم و لحظات سختش را هیچ گاه لمس نمی‌کنیم. دیروز چهار کارگر شریف در حادثه‌ای در کارگاه مترو کیانشهر جانشان را از دست دادند و تعدادی دیگر نیز مجروح شدند. از خداوند بزرگ برای درگذشتگان طلب آمرزش می‌کنم و امیدوارم مجروحان این حادثه سریع‌تر بهبود یابند.

دوستان من در شهرداری در تلاش برای رسیدگی همه جانبه به بازماندگان و مجروحان این حادثه هستند؛ هرچند این فقدان‌ها قابل جبران نیست.

هیات بررسی موظف‌اند هر چه زودتر علت این اتفاق را بیابند و برای جلوگیری از اتفاقات مشابه از هیچ کاری فروگذار نکنند.»

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس