تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۴

معصومه ابتکار، معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست در صفحه اینستاگرام خود متنی را در حمایت از اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور منتشر کرده است.

به گزارش گذارنیوز ،معصومه ابتکار، معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست در صفحه اینستاگرام خود متنی را در حمایت از اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور منتشر کرده است. بهانه این حمایت هم شکایت محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهور پیشین از معاون اول حسن روحانی است.

ابتکار با انتشار عکس زیر نوشته است؛

             3411913_412

رحمت خداوند بر دو برادر شهیدش؛ آقای اسحاق جهانگیری معاون اول دکتر روحانی گویی امروز کوله‌باری سنگین از وفای به عهد آنان بر دوش دارد. او به خاطر بیان پاره‌ای از رازهای مگو و نه به اتهام دروغگویی، متهم است و شاکی دارد. او به واسطه پیگیری مجدانه‌اش در مقام رییس شورای عالی مقابله با مفاسد اقتصادی و مبارزه با اتلاف بیت‌المال از جمله زمین‌خواری و از بین بردن محیط‌زیست، هدف تخریب و اتهام قرار گرفته است.

بی‌تردید در مسیر استقرار نظام کارآمد، احقاق حقوق مردم و شکستن پیکره فساد، رنج‌های فراوان وجود دارد و البته با توکل به خداوند و صبر بر این فشارها و دشواری‌ها آفتاب حقیقت سر می‌زند … واستعینوا بالصبر و الصلاه… و این نیز بگذرد…

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس