تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات غرویان برای دعوت از ظریف جهت کاندیداتوری، گفت: آقای غرویان منظورشان این بود که اگر آقای روحانی کاندیدا نشوند، به ایشان پیشنهاد شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات ناطق نوری که به […]

[ad_1]

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات غرویان برای دعوت از ظریف جهت کاندیداتوری، گفت: آقای غرویان منظورشان این بود که اگر آقای روحانی کاندیدا نشوند، به ایشان پیشنهاد شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات ناطق نوری که به اصلاح‌طلبان توصیه کرده به گزینه دیگری غیر از روحانی فکر کنند؟، گفت: در کشور ما روال بر این بوده که ریاست‌جمهوری‌ها ۲ دوره‌ای باشد، آقای هاشمی، آقای خاتمی و احمدی‌نژاد ۲ دوره‌ای بودند و انشالله روحانی هم ۲ دوره‌ای خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که چرا حجت‌الاسلام غرویان از رایزنی برخی شخصیت‌های مطرح با ظریف جهت کاندیداتوری در انتخابات ۹۶ خبر داده است، تصریح کرد: آقای غرویان منظورشان این بود که اگر آقای روحانی کاندیدا نشوند، به ایشان پیشنهاد شود اما اینطور نیست و آقای روحانی می‌آیند و گزینه‌‌های دیگر با کاندیداتوری مجدد آقای روحانی منتفی خواهد شد.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست‌جمهوری درباره تحلیل برخی افراد مبنی بر تک دوره‌ای شدن دولت روحانی گفت: آروز بر جوانان عیب نیست.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس