تاریخ انتشار: ۱۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ۹۵/۰۵/۱۷ – ۱۳:۵۵ شماره: ۱۳۹۵۰۵۱۷۰۰۰۷۷۹ http://fna.ir/1D8CAE کپی آدرس مورد نظر کپی شد بسیاری از خبرنگاران، ورزشکاران و اعضای کادر فنی کاروان‌های ورزشی از حضور نامحسوس نظامیان ابراز ناراحتی کرده‌اند. به گزارش خبرگزاری فارس، افشای اخباری مبنی بر حضور نظامیان انگلیسی و آمریکایی در خاک ریو آن هم بدون هماهنگی قبلی با دولت برزیل بسیاری […]

[ad_1]

۹۵/۰۵/۱۷ – ۱۳:۵۵

شماره: ۱۳۹۵۰۵۱۷۰۰۰۷۷۹

نسخه چاپیارسال به دوستان

http://fna.ir/1D8CAE
کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

بسیاری از خبرنگاران، ورزشکاران و اعضای کادر فنی کاروان‌های ورزشی از حضور نامحسوس نظامیان ابراز ناراحتی کرده‌اند.

خبرگزاری فارس: واکنش اهالی ریو به حضور نامحسوس نظامیان

به گزارش خبرگزاری فارس، افشای اخباری مبنی بر حضور نظامیان انگلیسی و آمریکایی در خاک ریو آن هم بدون هماهنگی قبلی با دولت برزیل بسیاری را نگران کرده است، سوال اینجا است که جمعیت قابل توجهی از نیروهای امنیتی آمریکا و انگلیس با تجهیزات کامل شنود تلفنی و اسلحه چگونه بدون اطلاع نیروهای امنیتی برزیل وارد ریو شده‌اند و آیا با چنین روندی امکان نفوذ تروریست‌ها به داخل برزیل وجود نداشته است؟

بسیاری از مقامات ورزش از کشورهای مختلف نسبت به حضور نظامیان آمریکایی در خاک برزیل واکنش نشان داده‌اند. بسیاری بر این باورند که نیازی به حضور نامحسوس نیروهای امنیتی کشورهای دیگر نیست و همین حضور نامحسوس باعث ناامنی شده است. گفته می شود بیش از ۴۰۰ نیرو امنیتی از بریتانیا و بیش از ۱۰۰۰ نیروی امنیتی از آمریکا در قالب گردشگر، هوادار و حتی در قالب کادر فنی برخی تیم‌های ورزشی وارد خاک برزیل، شهر ریو و دهکده ورزشکاران و خبرنگاران شده‌اند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/1D8CAE

[ad_2]

منبع:فارس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس