تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نخست وزیر بریتانیا بر این باور است که واکنش اقتصاد این کشور به نتایج همه پرسی خروج از اتحادیه اروپا بهتر از انتظارات و پیش بینی‌های اولیه بوده است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از بی بی سی، ترزا می نخست وزیر بریتانیا امروز یکشنبه در سخنانی تاکید کرد: واکنش اقتصاد بریتانیا به نتایج […]

[ad_1]

واکنش اقتصادی بریتانیا به خروج از اتحادیه اروپا بهتر از انتظارات بوده استتمایل بریتانیا برای همکاری امنیتی با روسیهتظاهرات مخالفان خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا

نخست وزیر بریتانیا بر این باور است که واکنش اقتصاد این کشور به نتایج همه پرسی خروج از اتحادیه اروپا بهتر از انتظارات و پیش بینی‌های اولیه بوده است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از بی بی سی، ترزا می نخست وزیر بریتانیا امروز یکشنبه در سخنانی تاکید کرد: واکنش اقتصاد بریتانیا به نتایج همه پرسی خروج از اتحادیه اروپا ، ظاهرا بهتر از آن چیزی بوده که پیش از این تصور می شده است.

به گزارش تسنیم، ۲۳ ژوئن همه پرسی سرنوشت سازی در بریتانیا برگزار شد و مردم این کشور در خصوص ادامه عضویت در اتحادیه اروپا یا خروج از این اتحادیه تصمیم گیری کردند. نتایج این همه پرسی نشان داد که حدود ۵۲ درصد مردم بریتانیا معادل ۱۷٫۴ میلیون نفر به خروج از اتحادیه اروپا رای داده اند و ۱۶٫۱ میلیون نفر نیز با خروج از این اتحادیه مخالفت کرده اند.

ترزا می در سخنانی در نشست گروه ۲۰ در چین گفت: ما آمارهای خوبی داریم که نسبت به پیش بینی های اولیه، خیلی بهتر است. البته این بدان معنا نخواهد بود که خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، با هیچ تبعات و مشکلاتی روبرو نخواهد بود. ما باید برای دوران سخت پیش رو آماده باشیم. ولی من امیدوار و خوش بین هستم.

تصمیم بریتانیا برای خروج از اتحادیه اروپا موجب بروز مشکلات اقتصادی از جمله کاهش ارزش سهام و افت ارزش پوند شده است.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس