تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۴

حجت الاسلام محمدرضا زائری در صفحه اینستاگرام خود نوشت : وقتی شخصی شروع کرد به تعریف و تمجید از آیت‌الله جوادی آملی، ایشان همان سر سجاده توی خودشان رفته بودند و دستشان را روی گوششان گرفتند که چیزی نشنوند!

به گزارش گذارنیوز حجت الاسلام محمدرضا زائری در صفحه اینستاگرام خود خاطره‌ای نقل کرد و نوشت : روز پنجشنبه که در محضر آیت الله جوادی آملی بودیم یک سید روحانی که با دانشگاهیان از مازندران آمده بودند قبل از سخنرانی ایشان صحبت کرد و خیلی در باره ایشان به ستایش و تجلیل پرداخت و عباراتی گفت که من توی دلم گفتم حتما حاج آقا را شاکی می کند! همان موقع پیرمردی که در انتهای حسینیه کنارم نشسته بود به من گفت: یاد صحبت های فخرالدین حجازی پیش امام افتادم! بعد که آیت الله جوادی سخنرانی خود را آغاز کردند به صراحت در این باره سخن گفتند با این مضمون که اینگونه تعابیر افراد را در معرض خطر قرار می دهد و اگر کسی این حرف‌ها را جدی بگیرد خود را به هلاکت انداخته و أصیبت مقاتله !… و فرمودند: وای بر کسی که باورش بشود! و به شکل ضمنی اظهار کردند که گوینده این عبارات مرا در معرض هلاکت انداخته است! و از صحبت هایشان کاملا معلوم بود که خیلی آزرده شده اند.

بعدا جناب آقای جعفری که آن موقع در صف های ابتدایی حضور داشتند این عکس را به من دادند و گفتند: وقتی آن شخص شروع کرد به تعریف و تمجید از حاج آقا ایشان همان سر سجاده توی خودشان رفته بودند و با تأثر سرشان را به راست و چپ تکان می دادند و اظهار ناراحتی می کردند و وقتی ادامه پیدا کرد دستشان را روی گوششان گرفتند که چیزی نشنوند! این عکس مربوط به همان لحظه است … فقط کسی که از نزدیک با منش و رفتار شخصی و روحیات این آیت لطافت آشنا باشد می تواند درک کندکه در آن لحظات چه قدر آزرده شده اند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس