تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: عملکرد بانک صادرات ایران در عرصه اشتغال‌زایی و توانمندسازی مددجویان این نهاد ارزشمند است و انتظار می‌رود این روند شتاب بیشتری داشته باشد. به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک صادرات ایران، سیدپرویز فتاح در آیین امضای تفاهمنامه همکاری با این بانک افزود: امسال بانک صادرات ایران متعهد به […]

[ad_1]

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: عملکرد بانک صادرات ایران در عرصه اشتغال‌زایی و توانمندسازی مددجویان این نهاد ارزشمند است و انتظار می‌رود این روند شتاب بیشتری داشته باشد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بانک صادرات ایران، سیدپرویز فتاح در آیین امضای تفاهمنامه همکاری با این بانک افزود: امسال بانک صادرات ایران متعهد به اعطای هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی و توانمندسازی مددجویان این نهاد شده که این رقم در حل بخشی از مشکلات و رسیدن به اهداف توانمندسازی مددجویان اثر بخش است.

بر اساس اعلام بانک صادرات ایران، سیاوش زراعتی مدیرعامل بانک صادرات ایران نیز در این مراسم با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه برای اشتغالزایی مددجویان این نهاد بسیار با اهمیت است، گفت: بانک صادرات تلاش می‌کند بیشتر از تعهد و سهمیه خود به مددجویان این نهاد برای ایجاد اشتغال و توانمندسازی آنان در سال جاری تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کند و در این زمینه آمادگی هرگونه همکاری را دارد.

 فتاح در ادامه این نشست با تقدیر از همکاری و همراهی بانک صادرات ایران در ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه به جامعه هدف کمیته امداد، اضافه کرد: کمیته امداد با دریافت تسهیلات از بانک صادرات توانسته تاکنون ۱۱۵ هزار طرح اشتغالزایی ایجاد کند که منجر به خروج ۷۵ هزار مددجو از چرخه حمایتی این نهاد شده است.

رییس کمیته امداد گفت: توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش، مهم‌ترین رویکرد کمیته امداد است و این نهاد با ایجاد مشاغل خرد و کوچک زمینه خروج مددجویان را از چرخه حمایتی فراهم می‌کند، براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، امسال پنج درصد از جمعیت جامعه هدف با توانمندسازی کاهش می‌یابد که بانک‌ها در این خصوص نقش مهمی دارند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس