تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

تیم ملی والیبال نشسته کشورمان روز گذشته در دیداری تدارکاتی مقابل تیم مصر به برتری دست یافت. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون جانبازان و معلولین،‌ در این دیدار که در سالن اصلی مسابقات والیبال نشسته برگزار شد، ملی پوشان کشورمان با نتایج ۱۷-۲۵، ۱۹-۲۵ و۲۲-۲۵ موفق شدند تیم مصر را با […]


تیم ملی والیبال نشسته کشورمان روز گذشته در دیداری تدارکاتی مقابل تیم مصر به برتری دست یافت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون جانبازان و معلولین،‌ در این دیدار که در سالن اصلی مسابقات والیبال نشسته برگزار شد، ملی پوشان کشورمان با نتایج ۱۷-۲۵، ۱۹-۲۵ و۲۲-۲۵ موفق شدند تیم مصر را با نتیجه ۳ بر صفر شکست دهند و اولین دیدار تدارکاتی خود را با پیروزی به پایان برسانند.


سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران از برگزاری دومین دیدار تدارکاتی تیم ملی خبر داد و گفت: امروز، سه شنبه، ۱۶ شهریور نیز ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی مقابل آلمان به میدان می‌رویم.


تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در گروه B با تیم‌های ایران، بوسنی و هرزگوین، چین و اوکراین هم گروه است و در گروه A نیز تیم‌های برزیل، مصر، آلمان و آمریکا حضور دارند.


تیم ملی والیبال نشسته ایران با ۵ دوره عنوان قهرمانی و ۲ دوره عنوان نایب قهرمانی بازی‌های پارالمپیک، پر افتخارترین تیم جانبازان و معلولین است.


 منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس