تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مسابقات والیبال مردان سی و یکمین دوره بازی های المپیک با پیروزی ایتالیا برابر فرانسه آغاز شد. به گزارش ایسکانیوز، سی و یکمین دوره بازی های المپیک از روز گذشته در ریودوژانیرو آغاز شد و مسابقات والیبال مردان این بازی ها از امروز با دیدار دو تیم فرانسه و ایتالیا شروع شد.تیم ملی والیبال […]

[ad_1]

والیبال

مسابقات والیبال مردان سی و یکمین دوره بازی های المپیک با پیروزی ایتالیا برابر فرانسه آغاز شد.

به گزارش ایسکانیوز، سی و یکمین دوره بازی های المپیک از روز گذشته در ریودوژانیرو آغاز شد و مسابقات والیبال مردان این بازی ها از امروز با دیدار دو تیم فرانسه و ایتالیا شروع شد.
تیم ملی والیبال ایتالیا که در سال ۲۰۱۶ یازدهمین حضور متوالی خود در المپیک را تجربه می کند، در مسابقه برابر فرانسه در سه ست متوالی به پیروزی رسید تا شروعی خوب و سه امتیازی در این رقابت ها داشته باشد.
شاگردان لورنت تیلی سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۵ مغلوب ایتالیا شدند.
نکته جالب اینکه تیم ایتالیا در ست نخست این مسابقه تا امتیاز ۹ به حریف خود اجازه کسب امتیاز نداد و ۹ بر صفر پیش بود.
تیم ملی والیبال فرانسه قهرمان سال ۲۰۱۵ لیگ جهانی والیبال که در سال های اخیر در این رشته ورزشی مدعی شده است، امسال چهارمین حضور خود در المپیک را تجربه می کند و بهترین عنوان این تیم در المپیک جایگاه هشتمی سال ۱۹۸۸ است.
تیم ملی والیبال ایتالیا نیز که در سه دوره ابتدای سال های ۱۹۶۴ تا ۱۹۷۲ در بین ۱۰ تیم شرکت کننده المپیک قرار نداشت، تا کنون در المپیک به مدال طلا نرسیده است، اما دو مدال نقره (۱۹۹۶ و ۲۰۰۴) و سه مدال برنز (۱۹۸۴، ۲۰۰۰ و ۲۰۱۲ ) در گنجینه افتخارات خود دارد.

۶۰۱/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس