تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر امور خارجه آمریکا در دیدار با نخست وزیر پاکستان بار دیگر خواهان کاهش فعالیت های هسته ای این کشور شد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از «داون نیوز»، «نواز شریف» نخست وزیر پاکستان و «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا در حاشیه هفتاد و یکمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل با یکدیگر دیداری […]

[ad_1]

واشنگتن خواهان کاهش فعالیت های هسته ای پاکستان شد

وزیر امور خارجه آمریکا در دیدار با نخست وزیر پاکستان بار دیگر خواهان کاهش فعالیت های هسته ای این کشور شد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از «داون نیوز»، «نواز شریف» نخست وزیر پاکستان و «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا در حاشیه هفتاد و یکمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل با یکدیگر دیداری داشتند که جزئیات آن به تازگی منتشر شده است.

به گزارش مهر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در این باره گفت: در این دیدار، کری ضمن اظهار نگرانی از وضعیت ایالت «کشمیر» تحت کنترل هند، اطمینان داد که برای کاهش تنش ها در این ایالت همکاری های لازم را با «اسلام آباد» خواهد کرد.

وی افزود: وزیر امور خارجه آمریکا بار دیگر ضمن درخواست از پاکستان برای کاهش فعالیت های هسته ای خود از این کشور خواست تا مرزهای خود را به روی ترویست ها ببندد و اجازه ندهد که خاک این کشور، پناهگاه امنی برای تروریست ها باشد..

وی تصریح کرد که طرفین در این دیدار در مورد مسائل منطقه به ویژه افغانستان نیز به بحث و تبادل نظر پرداختند و واشنگتن از اسلام آباد به خاطر ۴۰ سال میزبانی از مهاجران افغانستانی تقدیر کرد.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس