تاریخ انتشار: ۲۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] گزارش سالانه آمریکا درباره آزادی مذهبی درحالی منتشر شد که در آن ایران به نداشتن آزادی عقاید مذهبی متهم شده است. به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، وزارت خارجه آمریکا گزارشسالانه خود با موضوع «آزادی مذهبی در سطح بین‌المللی» را منتشر و در بخشی از آن ایران را به نداشتن آزادی عقاید مذهبی […]

[ad_1]

گزارش سالانه آمریکا درباره آزادی مذهبی درحالی منتشر شد که در آن ایران به نداشتن آزادی عقاید مذهبی متهم شده است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از فارس، وزارت خارجه آمریکا گزارشسالانه خود با موضوع «آزادی مذهبی در سطح بین‌المللی» را منتشر و در بخشی از آن ایران را به نداشتن آزادی عقاید مذهبی متهم کرد.

«آنتونی بلینکین» معاون وزارت خارجه آمریکا در بخشی از صحبت‌های خود در خصوص این گزارش با انتقاد از داعش بخاطر جنایت‌ها و قوانین غیرانسانی گفت داعش در عراق و سوریه ایزدی‌ها، مسیحیان و شیعیان به خاطر عقاید مذهبی‌شان به قتل می‌رساند.

بلینکین تاکید کرد که نگرانی‌های امنیتی نباید باعث سرکوب عقاید و آزادی مذهبی شود.

«دیوید ساپرستن» نماینده وزارت خارجه آمریکا در امور آزادی مذهبی جهانی با انتقاد از مجازات‌های قانونی که بخاطر کفرگویی و ارتداد در بعضی کشورها در نظر گرفته شده، ایران را به نقض حقوق بشر متهم کرد.

ساپرستن زندانیان سیاسی را نیز جزو افرادی که ایران بخاطر عقاید مذهبی زندانی کرده نشان داد، وگفت ایران به اعدام افراد بخاطر عقاید مذهبی‌شان ادامه می‌دهد.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس