تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] آمارهای شرکت ملی نفت کره نشان می دهد که واردات نفت این کشور از ایران در ماه اوت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱۲.۳ درصد افزایش یافته است. به گزارش ایسکانیوز، آمارهای شرکت ملی نفت کره نشان می دهد که واردات نفت این کشور از ایران در ماه اوت نسبت به مدت مشابه […]

[ad_1]

آمارهای شرکت ملی نفت کره نشان می دهد که واردات نفت این کشور از ایران در ماه اوت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱۲.۳ درصد افزایش یافته است.

به گزارش ایسکانیوز، آمارهای شرکت ملی نفت کره نشان می دهد که واردات نفت این کشور از ایران در ماه اوت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۱۲٫۳ درصد افزایش یافته، در حالی که کل میزان واردات نفت این کشور با ۲٫۹ درصد کاهش به ۸۶٫۱ میلیون بشکه رسیده است.

بر اساس آمار منتشر شده از سوی شرکت ملی نفت کره، واردات نفت این کشور از ایران در ماه اوت امسال ۸ میلیون و ۶۰۶ هزار بشکه بوده در حالی که این رقم ۴ میلیون و ۵۴ هزار بشکه بوده است.

واردات نفت کره از ایران در بازه زمانی ژانویه تا اوت امسال ۶۵٫۸ میلیون بشکه بوده، در حالی که این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۲۷٫۷ میلیون بشکه بوده است.

این گزارش حاکی است، در همین بازه زمانی، صادرات عربستان به کره جنوبی به ۲۱۲٫۳ میلیون بشکه رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته (۲۱۳٫۲ میلیون بشکه) کاهش نشان می دهد.

واردات نفت کره جنوبی در ۸ ماهه نخست امسال از کشورهای امارات و قطر نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است.

ایران پس از عربستان، کویت، امارات و قطر پنجمین تامین کننده بزرگ نفت کره جنوبی بوده است.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس