تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۴

آرش محبی نژاد گفت: مشکل اصلی تولید، خودروهای ارزان قیمت چینی است که رقیب اصلی محسوب می شوند. به گزارش گذارنیوز  آرش محبی نژاد اظهار داشت: تاسیس نمایندگی برای خودروهای وارداتی به کشور قانون خوبی است زیرا هم حقوق مصرف کننده رعایت می شود و هم خدمات پس از فروش در این نمایندگی ها ارائه […]

آرش محبی نژاد گفت: مشکل اصلی تولید، خودروهای ارزان قیمت چینی است که رقیب اصلی محسوب می شوند.

ماشین

به گزارش گذارنیوز  آرش محبی نژاد اظهار داشت: تاسیس نمایندگی برای خودروهای وارداتی به کشور قانون خوبی است زیرا هم حقوق مصرف کننده رعایت می شود و هم خدمات پس از فروش در این نمایندگی ها ارائه خواهد شد.

وی افزود:انجمن ما نیز طرح جامع ساماندهی واردات خودرو و قطعات را تدوین کرده که هم اکنون هم در دست بررسی قرار دارد .

محبی نژاد خاطر نشان کرد : تردد خودروهای گران قیمت در سطح شهر از نظر صنعتی هیچ ضربه ای به تولید داخل نخواهد زد زیرا ما خودروهای بالای ۲۰۰ میلیون تومان و در کلاس بالا در داخل تولید نمی کنیم و مشکل اصلی ما خودروهای ارزان قیمت چینی است که رقیب اصلی ما محسوب می شوند.

وی افزود: بنده با این موضوع که برخی معتقدند واردات خودورهای لوکس عدم حمایت از تولید داخل است کاملا مخالفم زیرا خودروهای لوکس رقیبی برای خودروهای داخلی نیستند مشکل ما خودروهای ارزان قیمت زیر ۲۰۰ میلیون تومان هستند.

دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور در خاتمه گفت: از اواخر سال گذشته وزارت صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد از این پس هیچ خودرویی بدون نمایندگی و خدمات پس از فروش وارد کشور نخواهد شد و ورود خودرو بدون نمایندگی و خدمات پس از فروش تخلف محسوب می شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس