تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از شهرستان محموآباد ، علی اسماعیلی روز یکشنبه در مراسم افتتاح اولین جشنواره و نمایشگاه گل وگیاه شهرستان محمودآباد ،اظهار داشت: واردات بی رویه گل وگیاه مصنوعی از کشور چین موجب شده تا تولید گل وگیاه داخلی دچار مشکل شده است. اسماعیلی گفت: بالا بودن قیمت تمام شده […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از شهرستان محموآباد ، علی اسماعیلی روز یکشنبه در مراسم افتتاح اولین جشنواره و نمایشگاه گل وگیاه شهرستان محمودآباد ،اظهار داشت: واردات بی رویه گل وگیاه مصنوعی از کشور چین موجب شده تا تولید گل وگیاه داخلی دچار مشکل شده است.


اسماعیلی گفت: بالا بودن قیمت تمام شده تولیدات داخلی موجب شد تا فرصت رقابت کیفی کم شود.


وی تصریح کرد: دنیا به سمت مکانیزه و مدرن شدن پیش می رود و این امکان را می شود با فراهم نمودن فرصت سرمایه گذاری خارجی به جهت تبادل تکنولوژی فراهم آورد.


نماینده مردم نور ومحمودآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مازندران و به خصوص محمودآباد ونور فرصت های بی بدیلی دارند، افزود: برخورداری از منابع انسانی توانمند و منابع خدادادی بسیار راه را برای توسعه باز گذاشته است.


اسماعیلی گفت :دریای خزر و خلیج فارس دو فرصت بی نظیر برای کشور است و با استفاده از این فرصت می توان ریشه ی بیکاری را خشکاند


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس