تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مدافع رئال مادرید یکی از دلایل ترک نکردن این باشگاه را زین الدین زیدان عنوان کرد. به‌ گزارش ‌ایسکانیوز ‌و ‌به نقل از آس، رئال‌ مادرید در دیداری موسوم به نام جایزه برنابئو سه‌شنبه شب به مصاف ریمس رفت و پنج بر سه پیروز این دیدار شد. رافائل واران پس از این بازی گفت‌: […]

[ad_1]

مدافع رئال مادرید یکی از دلایل ترک نکردن این باشگاه را زین الدین زیدان عنوان کرد.

به‌ گزارش ‌ایسکانیوز ‌و ‌به نقل از آس، رئال‌ مادرید در دیداری موسوم به نام جایزه برنابئو سه‌شنبه شب به مصاف ریمس رفت و پنج بر سه پیروز این دیدار شد.

رافائل واران پس از این بازی گفت‌: به باشگاه اعتماد دارم. به سرمربی زین الدین زیدان نیز چنین حسی دارم. خیلی با او صحبت کردم. زیدان به من اعتماد دارد. او یکی از دلایل ماندن در رئال‌ مادرید است.

مدافع فرانسوی افزود: تصمیم گرفتم در باشگاه بمانم. به نظرم تصمیم درستی بود. می‌خواهم به پیشرفتم ادامه دهم و می‌خواهم این فصل، فصل خوبی برایم باشد. می‌خواهم بهترین سطح خودم را به نمایش بگذارم.

‌واران در ادامه اظهار کرد: مشتاق شروع فصل هستم. بازی‌های زیادی پیش‌رو داریم و به همین خاطر به همه بازیکنان نیاز داریم. تغییر شماره‌ام اتفاق جدیدی در فصل جدید است و اهداف تازه‌ای برای آن دارم. می‌خواهم لذت ببرم و این تغییر به معنای شروع دوباره برایم است. شماره پنج را دوست دارم.

۴۰۲/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس