تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس دانشگاه آزاد اسلامی دماوند از حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده در این واحد دانشگاهی و افتتاح چند پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت خبر داد. محمود صفری رییس واحد دماوند به ایسکانیوز گفت: امروز جلسه ای برای مقدمات حضور آیت الله هاشمی و دکتر میرزاده در شورای تامید فرمانداری تشکیل […]

[ad_1]

رییس دانشگاه آزاد اسلامی دماوند از حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده در این واحد دانشگاهی و افتتاح چند پروژه عمرانی به مناسبت هفته دولت خبر داد.

محمود صفری رییس واحد دماوند به ایسکانیوز گفت: امروز جلسه ای برای مقدمات حضور آیت الله هاشمی و دکتر میرزاده در شورای تامید فرمانداری تشکیل شد و بر این اساس دوشنبه هاشمی رفسنجانی”>آیت الله هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده در دانشگاه آزاد اسلامی دماوند حضور خواهند داشت.

وی افزود: در این روز و با حضور هاشمی رفسنجانی”>آیت الله هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده افتتاح ۱۵ هزار متر مربع فضای آموزشی، ورزشی و اداری را خواهیم داشت.

صری در ادامه با اشاره به بازدید هاشمی رفسنجانی”>آیت الله هاشمی رفسنجانی از امکانات کارگاهی واحد دماوند افزود: سپس در سالن اجتماعات با حضور کارکنان و اعضای هیات علمی نشستی برگزار خواهد شد که در این نشست و طبق برنامه فرماندار دماوند خوش آمدگویی خواهد داشت. و بنده و یکی از اعضای هیات علمی هم به ارائه گزارشی از وضعیت واحد خواهیم پرداخت.

رییس واحد دماوند افزود: همچنین در همین روز پژوهشگاه کشاورزی که در ۲۰ کیلیومتری شهر دماوند قرار گرفته و با مشارکت واحد علوم تحقیقات و واحد دماوند ساخته شده، با حضور هاشمی رفسنجانی”>آیت الله هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده به بهره برداری خواهد رسید.

۲۰۱۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس