تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایسنا، خلیل راحتی بعدازظهر امروز در جریان بازدید از پروژه‌های شهرداری سمنان اظهار کرد: شهرداری سمنان با توجه به تجربیات و تلاش مدیران و قرار گرفتن در مرکز استان مشکلات کمتری نسبت به سایر شهرداری های استان سمنان دارد. وی افزود: شهرداری سمنان پروژه‌های خوبی در دست اقدام دارد و اقدامات مناسبی […]

[ad_1]

به گزارش ایسنا، خلیل راحتی بعدازظهر امروز در جریان بازدید از پروژه‌های شهرداری سمنان اظهار کرد: شهرداری سمنان با توجه به تجربیات و تلاش مدیران و قرار گرفتن در مرکز استان مشکلات کمتری نسبت به سایر شهرداری های استان سمنان دارد.

وی افزود: شهرداری سمنان پروژه‌های خوبی در دست اقدام دارد و اقدامات مناسبی هم انجام داده و به نسبت سایر شهرداری‌های استان مشکلات کمتری هم دارد که نتیجه تجربه و تلاش مدیران و قرار گرفتن در مرکز استان است. 

راحتی اظهار داشت: از شهرداری سمنان خواستیم تا یک پروژه را در قالب بسته اقتصادی به سازمان شهرداری ها و دهیاری‌های کشور ارائه دهد تا با توجه به آن تسهیلات بانکی به این شهرداری فعال اختصاص دهیم و منتظر ارائه این بسته هستیم.

وی گفت: بعد از سال‌های فراوانی و ترسالی که شهرداری ها در سال های گذشته پشت سر گذاشتند اکنون به سال های خشکسالی رسیدند و با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنند.

وی وابستگی زیاد شهرداری‌ها به درامدهای ناشی از صدور پروانه را یکی از معضلات اساسی نامید و گفت: شهرداری ها باید با برنامه ریزی های مناسب درآمدهای پایدار را افزایش داده و میزبان وابستگی خود به درآمد حاصل از ساخت و سازها را کاهش دهند.

راحتی درباره نحوه ارائه کمک سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به سایر شهرداری های کشور گفت: این سازمان با توجه به مصوبه مجلس شورای اسلامی به شهرداری هایی با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر کمک های مالی ارائه میدهد که البته سمنان از این موضوع مستثنی است.

قائم مقام سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور خاطر نشان کرد: البته شهرهای بالای ۱۰۰ هزار نفر هم از این کمک های مالی بی نصیب نبودند و نسبت به سال گذشته در شش ماهه اول امسال ۲۰ درصد اعتبارات بیشتری دریافت کردند.

راحتی بازدید از استان سمنان را بسیار مفید دانست و افزود: صنایع مستقر در این استان پتانسیل فروانی دارند و می توانند در کشور پیشرو باشند.


انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس