تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تنها در صورتی که داور در دادن کارت زرد یا قرمز به بازیکن مرتکب اشتباه شود با درخواست باشگاه و موافقت کمیته انضباطی کارت داده شده پس گرفته یا تصحیح خواهد شد. هیچ دیداری به دلیل اشتباه فنی داور تکرار نخواهد شد. این یکی از موارد آئین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال است که در […]

[ad_1]

تنها در صورتی که داور در دادن کارت زرد یا قرمز به بازیکن مرتکب اشتباه شود با درخواست باشگاه و موافقت کمیته انضباطی کارت داده شده پس گرفته یا تصحیح خواهد شد.

هیچ دیداری به دلیل اشتباه فنی داور تکرار نخواهد شد. این یکی از موارد آئین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال است که در ماده ۶۷ به صراحت به آن اشاره شده است.

به گزارش “ورزش سه”، تنها در صورتی که داور در دادن کارت زرد یا قرمز به بازیکن مرتکب اشتباه شود با درخواست باشگاه و موافقت کمیته انضباطی کارت داده شده پس گرفته یا تصحیح خواهد شد.

کامرانی فر رئیس دپارتمان داوری در بدو حضور در کمیته داوران گفته بود اگر در مسابقه ای داور اشتباه فنی داشته باشد آن مسابقه تکرار خواهد شد.

تکرار مسابقه در موارد خاص آنهم با تصمیم فدراسیون فوتبال انجام خواهد شد و اشتباه فنی داور نمی تواند بهانه ای برای انجام این کار باشد. در ماده ۶۷ تصمیمات فنی داور در جریان بازی قطعیت پیدا می کند حتی اگر قاضی مرتکب اشتباه شده باشد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس