تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] کین از سال ۲۰۰۶ تا سال ۲۰۱۰ فرماندار ایالت ویرجینیا بود و پس از آن به درخواست اوباما، ریاست کمیته ملی حزب دموکرات را تا سال ۲۰۱۱ بعهده داشت. هیلاری کلینتون، نامزد احتمالی حزب دموکرات آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری این کشور،«تیم کین» سناتور ایالت ویرجینیا را بعنوان معاون خود معرفی کرد. به گزارش […]

[ad_1]

کین از سال ۲۰۰۶ تا سال ۲۰۱۰ فرماندار ایالت ویرجینیا بود و پس از آن به درخواست اوباما، ریاست کمیته ملی حزب دموکرات را تا سال ۲۰۱۱ بعهده داشت.

هیلاری کلینتون، نامزد احتمالی حزب دموکرات آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری این کشور،«تیم کین» سناتور ایالت ویرجینیا را بعنوان معاون خود معرفی کرد.

به گزارش عصر ایران به نقل از پرس تی وی، کلینتون در پیامی توئیتری ضمن اعلام این خبر کین را فردی نامید که زندگی اش را در راه مبارزه برای اهداف دیگران وقف کرده است.

قرار است کلینتون و کین در اولین حضور رسمی مشترک، امروز (شنبه) در دانشگاه بین المللی فلوریدا سخنرانی کنند. این دانشگاه یکی از مراکز تجمع اسپانیایی زبان های آمریکا محسوب می شود. کین که مسلط به زبان اسپانیایی است از روز دوشنبه آینده کلینتون را در گردهمایی کمیته ملی حزب دموکرات آمریکا همراهی می کند.

در ادامه پیام توئیتری کلینتون درباره انتخاب کین آمده است، «وی فردی بشدت خوش بین است که همواره معتقد است هیچ مشکلی نیست که راه حلی برای آن وجود نداشته باشد.»

هیلاری کلینتون معاون خود را معرفی کرد

با انتشار خبر انتخاب کین بعنوان معاون کلینتون، ستاد انتخابات دونالد ترامپ وی را «کین فاسد» خواند.   

ستاد انتخابات ترامپ اعلام کرد، کین طی دورانی که فرماندار ایالت ویرجینیا بوده است، ۱۶۰ هزار دلار هدیه دریافت کرده است.

تیم کین فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه هاروارد می باشد. وی در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸ آمریکا از حامیان اصلی باراک اوباما بود و بین دو گزینه دیگر اوباما برای تصدی در پست معاون ریاست جمهوری با «جو بایدن» و «اون بی» رقابت می کرد.

کین از سال ۲۰۰۶ تا سال ۲۰۱۰ فرماندار ایالت ویرجینیا بود و پس از آن به درخواست اوباما، ریاست کمیته ملی حزب دموکرات را تا سال ۲۰۱۱ بعهده داشت.

وی در سال ۲۰۱۲ به سنای آمریکا راه یافت و همواره یکی از منتقدان سیاست‎های اوباما در سوریه بود. کین یکی طرفداران گروه های شبه نظامی مخالف دولت اسد است که بدنبال ایجاد منطقه پرواز ممنوع در سوریه بود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس