تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: شکایت خبرنگار روزنامه ایران از نادر قاضی پور نماینده ارومیه را با بی طرفی و عدالت رسیدگی می کنیم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، داوود محمدی اظهار داشت: شکایت خبرنگار پارلمانی روزنامه ایران از نادر قاضی پور نماینده ارومیه در مجلس به […]

[ad_1]

عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: شکایت خبرنگار روزنامه ایران از نادر قاضی پور نماینده ارومیه را با بی طرفی و عدالت رسیدگی می کنیم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایرنا، داوود محمدی اظهار داشت: شکایت خبرنگار پارلمانی روزنامه ایران از نادر قاضی پور نماینده ارومیه در مجلس به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان رسیده است و ما پس از بررسی نتیجه نهایی را اعلام می کنیم.

وی افزود: شکایت خبرنگار روزنامه ایران را در کمال بی طرفی و نهایت عدالت بررسی می کنیم و سپس نتیجه به اطلاع عموم خواهد رسید.
نادر قاضی پور نماینده ارومیه روز یکشنبه با خبرنگار روزنامه ایران در هنگام مصاحبه در راهروی مجلس درگیری فیزیکی پیدا کرد و چند ضربه به وی وارد کرد، فایل صوتی صحبت های این دو نفر پس از ساعتی منتشر شد.
امروز نامه ۵۰۰ خبرنگار و روزنامه نگار در مورد ضرب و شتم خبرنگار پارلمانی روزنامه ایران از سوی نادر قاضی پور نماینده ارومیه به مسعود پزشکیان رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تقدیم شد.
همچنین نامه سرگشاده ۳۲۷ نفر از خبرنگاران و روزنامه نگاران به علی لاریجانی رییس مجلس تحویل داده شد.

۲۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس