تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۴
رسولی رئیس ستاد انتخاباتی عارف شد;

در اولین جلسه شورای عالی سیاستگذاری جبهه اصلاحات ، محمد رضا عارف، عبدالواحد موسوی لاری، علی محمد غریبانی به عنوان هیات رییسه موقت این شورا انتخاب شدند.

به گزارش “گذارخبر” به نقل از حامانیوز سید باقر موسوی جهان آباد، نماینده حزب اراده ملت ایران(حاما) با اشاره به جلسه امشب شورای عالی سیاستگذاری جبهه اصلاحات، افزود:در این جلسه تفاهم،انسجام و هماهنگی بین تشکل های همسو با جبهه اصلاحات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

وی با اشاره به حضور نمایندگانی از سوی مجموعه دکتر عارف در این نشست، افزود: افرادی هم از سوی احزاب عضو شورای هماهنگی اصلاحات و شورای راهبردی حضور داشتند.

 

موسوی جهان آباد  با اشاره به اینکه در این جلسه سیاستگذاری و مباحث اجرایی پیرامون انتخابات پیش رو مورد بحث و  بررسی قرار گرفت، گفت:مقرر شد تمام تشکیلات اصلاح طلبان از جمله کمیته انتخابات، کمیته راهبردی و تشکیلات دکتر عارف زیر نظر شورای عالی سیاستگذاری فعالیت کنند.

 

وی ادامه داد: این شورا وظیفه انتخاب هیات رییسه دایم، تدوین و تصویب آیین نامه و برنامه ریزی های لازم برای هماهنگی و انسجام در جریان اصلاحات را بر عهده دارد.

گفتنی است حسن رسولی یکی از نزدیکان محمدرضا عارف و عضو شورای مشورتی رئیس دولت اصلاحات نیز امروز به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی محمدرضا عارف برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی معرفی شد.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس