تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رییس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری از برگزاری جلسه هیات رئیسه و کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان در روز پنج شنبه خبرداد. به گزارش ایلنا، عباسعلی کدخدایی مشاور و رییس حوزه‌ ریاست مجلس خبرگان در کانال تلگرامی خود نوشت: باسمه تعالی فردا پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵  هیات رئیسه […]

[ad_1]

رییس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری از برگزاری جلسه هیات رئیسه و کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان در روز پنج شنبه خبرداد.

به گزارش ایلنا، عباسعلی کدخدایی مشاور و رییس حوزه‌ ریاست مجلس خبرگان در کانال تلگرامی خود نوشت:


باسمه تعالی


فردا پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵


 هیات رئیسه و کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان جلسه رسمی دارند . دستور کار هیات رئیسه علاوه بر بررسی پیشنهادهای واصله در خصوص مسائل اداری، بررسی موضوعات جاری نیز می باشد که اخبار تکمیلی از سوی دبیر خانه اعلام خواهد شد.


به گزارش ایلنا کدخدایی همچنین در مطلب دیگری که در کانال تلگرامی خود منتشر کرده است، از رسیدگی به لایحه احکام توسعه در جلسه امروز صبح شورای نگهبان خبر داد.


سخنگوی شورای نگهبان در مطلب خود نوشته است:


باسمه تعالی


جهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵


رسیدگی به لایحه احکام توسعه امروز صبح در شورای نگهبان انجام شد. خوشبختانه بیشتر مواد بررسی و  مقرر شد در هفته آینده نیز با تشکیل جلسه فوق العاده، نتایج نهایی رسیدگی به مواد لایحه به مجلس اعلام گردد.


علاوه اینکه مصوبات مربوط به مدارس دولتی و تفکیک حوزه های میاندوآب، شاهین دژ و تکاب و نیز اصلاحیه قانون بودجه به شورا واصل شده که باید در جلسه فوق العاده هفته آینده مورد بررسی قرار گیرند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس