تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] هیات نمایندگی جنبش انصارالله یمن، امروز وارد عراق می‌شود تا با مقام‌های این کشور در زمینه تایید رسمیت «شورای عالی سیاسی یمن»، مذاکره کنند. به گزارش ایلنا به نقل از المسیره، هیأتی از جنبش انصار‌الله یمن، به ریاست «محمد عبد‌السلام»، امروز- دوشنبه- برای دیداری رسمی وارد عراق می‌شود. طبق این گزارش، هیأت […]

[ad_1]

هیات نمایندگی جنبش انصارالله یمن، امروز وارد عراق می‌شود تا با مقام‌های این کشور در زمینه تایید رسمیت «شورای عالی سیاسی یمن»، مذاکره کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از المسیره، هیأتی از جنبش انصار‌الله یمن، به ریاست «محمد عبد‌السلام»، امروز- دوشنبه- برای دیداری رسمی وارد عراق می‌شود.


طبق این گزارش، هیأت انصارالله در جریان این سفر با مسئولان سیاسی و نظامی عراق دیدارهایی صورت می‌دهد.


هیأت انصارالله، که سفری دوره‌ای به شماری از کشورهای منطقه را آغاز کرده است، در دیدار با مسئولان عراقی جدیدترین تحولات جنگ ائتلاف سعودی- آمریکایی علیه یمن، آخرین نتایج گفت‌وگوهای صلح یمن و راه‌های کمک به ملت یمن برای مقابله با محاصره همه‌جانبه عربستان را بررسی خواهد کرد.


از سوی دیگر، وبگاه خبری «عربی ۲۱» به نقل از منبع یمنی نوشت، سفر هیات انصارالله به عراق و دیدارشان با مقام‌های عراقی  به منظور تایید شورای عالی سیاسی یمن از سوی عراق به عنوان شورای حاکمیتی جدید مناطق تحت کنترل این گروه از جمله «صنعا» پایتخت، صورت می‌گیرد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس