تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیات‌رئیسه فراکسیون امید در مجلس با تاکید بر غیرجدی بودن استیضاح وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی اعلام کرد: عارف، تابش و دیگر اعضای هیات‌رئیسه نسبت به این مسئله اظهار بی‌اطلاعی کردند و درباره این استیضاح در فراکسیون امید هیچ بحثی انجام نشده است. پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : محمود صادقی با […]

[ad_1]

عضو هیات‌رئیسه فراکسیون امید در مجلس با تاکید بر غیرجدی بودن استیضاح وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی اعلام کرد: عارف، تابش و دیگر اعضای هیات‌رئیسه نسبت به این مسئله اظهار بی‌اطلاعی کردند و درباره این استیضاح در فراکسیون امید هیچ بحثی انجام نشده است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

محمود صادقی با اشاره به طرح استیضاح وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و در واکنش به تمایل فراکسیون امید به این مسئله، عنوان داشت: درباره استیضاح وزیر کار و همچنین درباره استیضاح وزیر اقتصاد در فراکسیون امید هیچ بحثی انجام نشده است.

او گفت: شب گذشته و همچنین صبح امروز در برخی از رسانه‌ها اخباری در این رابطه دیدم که باتوجه به این‌که به هیچ‌وجه در جریان نبودم، متعجب شدم.

عضو هیات‌رئیسه فراکسیون امید با تاکید بر بی‌اطلاعی این فراکسیون از طرح این استیضاح‌ها یادآور شد: صبح امروز موضوع را با دکتر عارف، دکتر تابش و چند نفر دیگر از اعضای هیات‌رئیسه فراکسیون مطرح کردم ولی هیچ‌کدام از این عزیزان در هیات‌رئیسه فراکسیون امید در جریان این اخبار نبودند.

صادقی در پاسخ به سوالی درباره احتمال به جریان افتادن استیضاح در ماه نخست فعالیت مجلس خاطرنشان کرد: شخصاً طرح این موضوع را در شرایط زمانی فعلی مناسبت نمی‌دانم و فکر می‌کنم طرح استیضاح در حال حاضر موضوعیت ندارد.

نماینده مردم تهران در مجلس دهم با تاکید بر موجه نبودن این مسئله گفت: البته انتقادهای به عملکرد وزارت کار وارد است که به‌عنوان مثال در جریان شلاق زدن کارگران معدن طلای آق‌دره از آقای ربیعی سوال کردم و می‌توان گفت که ضعف عملکرد وجود دارد اما قطعاً می‌توان با تعامل بیشتر این مشکلات را مرتفع کرد.

او تصریح کرد: بحث استیضاح جدی نیست، با این حال، بهتر است با تعامل بیشتر با دولت و وزارت کار مشکلات احتمالی را مرتفع کرد.

[ad_2]

منبع:انتخاب

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس