تاریخ انتشار: ۰۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مجموعه «عاشقانه» روزهای پایانی پیش تولید خود را پشت سر می گذراند و به زودی وارد مرحله فیلمبرداری خواهد شد. به گزارش ایسکانیوز، گروه تولید مجموعه «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی مهدی گلستانه به تازگی با هومن سیدی نیز برای حضور در این پروژه به توافق رسیدند تا لیست بازیگران مجموعه […]

[ad_1]

مجموعه «عاشقانه» روزهای پایانی پیش تولید خود را پشت سر می گذراند و به زودی وارد مرحله فیلمبرداری خواهد شد.

به گزارش ایسکانیوز، گروه تولید مجموعه «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی مهدی گلستانه به تازگی با هومن سیدی نیز برای حضور در این پروژه به توافق رسیدند تا لیست بازیگران مجموعه تقریبا تکمیل شود. البته این مجموعه چند بازیگر مطرح دیگر نیز دارد که تا هفته آینده حضور همگی آنان قطعی خواهد شد.

پیش از این سازندگان «عاشقانه» با محمدرضا گلزار، ساره بیات و حسین یاری نیز برای حضور در این مجموعه به توافق رسیده اند. این مجموعه ١۵ قسمی در تهران، شمال کشور و دبی مقابل دوربین خواهد رفت.

عوامل اصلی این پروژه عبارتند از کارگردان: منوچهر هادی، تهیه کننده: مهدی گلستانه، نویسندگان: علیرضا کاظمی پور، سعید جلالی، مدیر تصویربرداری: محمد افسری، مدیر تولید: شهاب علی بخشی، طراح صحنه: رضا مهدی زاده، چهره پردازی: امید گل زاده، تدوین: موحد شادرو، آهنگساز: بهزاد عبدی، طراح لباس: الهام شعبانی، صدابردار: وحید دوزنده، سرمایه گذاران: محمدرضا نادری، مهدی گلستانه.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس