تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا به نقل از  روابط عمومی اداره کل راه آهن شمال در پی بارندگی های اخیر در منطقه سوادکوه و جاری شدن سیل درمنطقه ،یک اصله درخت در مسیر راه آهن ازجا کنده شد و بر روی ریل سقوط کرد و باعث مسدود شدن مسیر شد. همزمان با این اتفاق […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا به نقل از  روابط عمومی اداره کل راه آهن شمال در پی بارندگی های اخیر در منطقه سوادکوه و جاری شدن سیل درمنطقه ،یک اصله درخت در مسیر راه آهن ازجا کنده شد و بر روی ریل سقوط کرد و باعث مسدود شدن مسیر شد.


همزمان با این اتفاق یک رام قطار مسافری ریل باس به راهبری لکوموتیوران حسین ابراهیمی از شیرگاه به سمت زیراب در حال حرکت بود.


لکوموتیوران ریل باس با دیدن وضعیت جوی و جاری شدن سیل در حاشیه ریل ودیدن ریزش مسیر اقدام به کاهش سرعت قطار نمود و در قوس قبل از ورودی تونل متوجه سقوط درخت بر روی مسیر شد که بلافاصله با هوشیاری اقدام به متوقف نمودن ریل باس نمود و از بروز سانحه برخورد با درخت و پیامدهای احتمالی آن جلوگیری کرد.


شایان ذکر است در پی این اقدام به موقع وهوشیارانه لکوموتیوران که باعث حفظ جان مسافران  شد،مدیر کل راه آهن شمال دستور تقدیر شایسته و درخور از این لکوموتیوران را صادر کرد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس