تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در چند روز اخیر دمای هوا در شب ها کاهش محسوسی یافته و شب های خنکی را می گذرانیم. به گزارش ایسکانیوز به نقل از میزان، امیر سرکرده گفت: شبهای خنکی را در این روزها می گذرانیم، خنکی هوا در ۹ مرکز استان به خوبی مشهود است طوری که شب […]

[ad_1]

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در چند روز اخیر دمای هوا در شب ها کاهش محسوسی یافته و شب های خنکی را می گذرانیم.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از میزان، امیر سرکرده گفت: شبهای خنکی را در این روزها می گذرانیم، خنکی هوا در ۹ مرکز استان به خوبی مشهود است طوری که شب گذشته شهرکرد با دمای ۳ درجه سانتیگراد و همدان ۵ درجه سانتیگراد بالای صفر خنک ترین مراکز استانی بوده است.

او گفت: انتظار داریم با جنوبی شدن سوی جریانات هوا افزایش دما را در استان های ساحلی خزر به طور موقتی داشته باشیم که تا روز جمعه نیز ادامه خواهد داشت.

این کارشناس هواشناسی ادامه داد: بعدازظهر امروز در جنوب شرق کشور بارندگی همراه با رگبار و رعد و برق موقتی را پیش بینی می کنیم که این سامانه برای فردا بعدازظهر نیز پیش بینی می شود.

سرکرده ادامه داد: برای ارتفاعات آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل نیز فردا رگبار و رعد و برق موقتی پیش بینی می شود. تا شنبه جوی آرام در سراسر کشور حاکم خواهد بود.

این کارشناس هواشناسی گفت: بیشینه دمای هوای تهران برای امروز ۳۳ درجه سانتیگراد خواهد بود.

۲۰۱۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس