تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] پدیده غالب هواشناسی امروز ایران، خنکی هوا است طوری که دمای هوای ورزقان در آذربایجان شرقی به ۲ درجه زیر صفر رسید. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما محمد اصغری گفت : هرچه به پایان هفته نزدیک می شویم بر میزان دمای هوا به ویژه در منطقه جنوب غربی کشور […]

[ad_1]

پدیده غالب هواشناسی امروز ایران، خنکی هوا است طوری که دمای هوای ورزقان در آذربایجان شرقی به ۲ درجه زیر صفر رسید.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما محمد اصغری گفت : هرچه به پایان هفته نزدیک می شویم بر میزان دمای هوا به ویژه در منطقه جنوب غربی کشور افزوده می شود و علت آن افزایش غبار انتقالی از سوی عراق است.
او ابراز امیدواری کرد با گذشت زمان و فرونشینی ذرات گرد و غبار کیفیت هوای مناطق جنوب غربی کشور به استاندارد نزدیک تر شود؛ البته هر لحظه احتمال وقوع طوفان در عراق، سوریه و شمال عربستان و انتقال گرد و غبار به کشورمان وجود دارد.
کارشناس هواشناسی گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی پیش بینی می شود به علت افزایش سرعت باد در استانهای چهارمحال و بختیاری، اصفهان، شمال فارس، مرکزی ، قم، سمنان و تهران شاهد ریزش گرد و غبار و کاهش کیفیت هوا به ویژه از بعد از ظهر باشیم.
اصغری افزود: در شرق کشور هم این وضع به ویژه در شهرهای میرجاوه، زابل و زاهدان حاکم خواهد بود.
او درباره بارشها نیز گفت: امروز احتمال بارندگی در استان های چهارمحال و بختیاری، لرستان، اصفهان، شمال فارس، ارتفاعات هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان به ویژه در ساعات بعد از ظهر پیش بینی می شود.

۷۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس