تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] هوای اصفهان امروز یکشنبه به علت ورود گرد و غبار،ناسالم است. به گزارش میزان، محمد مزارع کارشناس اداره امور آزمایشگاه‌های اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: کیفیت هوای کلانشهر اصفهان امروز یکشنبه ۱۱ مهر در ایستگاه های مراقبت دائم بر حسب شاخص آلودگی هوا، و بر اساس اعلام مرکز پایش حفاظت محیط […]

[ad_1]

هوای اصفهان امروز یکشنبه به علت ورود گرد و غبار،ناسالم است.

به گزارش میزان، محمد مزارع کارشناس اداره امور آزمایشگاه‌های اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: کیفیت هوای کلانشهر اصفهان امروز یکشنبه ۱۱ مهر در ایستگاه های مراقبت دائم بر حسب شاخص آلودگی هوا، و بر اساس اعلام مرکز پایش حفاظت محیط زیست استان با ۱۸۳ AQI ناسالم برای عموم اعلام شده است.  

مزارع افزود: کیفیت هوا در شهرستان‌های خمینی شهر با ۱۶۶ ، مبارکه ۱۷۷ ، و نجف آباد ۱۷۶ (AQI)  هم در شرایط ناسالم برای عموم قرار دارد. شاخص آلودگی هوا، از ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم است.

کارشناسان اداره کل هواشناسی استان اصفهان وقوع پدیده گرد و غبار را از عصر دیروز در اصفهان و مناطق اطراف این شهر پیش بینی کردند که موجب آلودگی هوا شده است و تا فردا دوشنبه ۱۲ مهر این ناپایداری در منطقه وجود دارد و به تناوب کم می‌شود.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس