تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] شرکت هواوی که یکی از سه تولیدکننده بزرگ گوشی همراه جهان است به زودی کارخانه خود را در هند تاسیس می کند. این شرکت هدف خود را برای دریافت ۱۰ درصد سهم بازار گوشی همراه هند تعیین کرده است. به گزارش رادیو چین، پیترزای مدیر عامل امور مصرف‌کنندگان شرکت هواوی در هند در مراسم […]

[ad_1]

شرکت هواوی که یکی از سه تولیدکننده بزرگ گوشی همراه جهان است به زودی کارخانه خود را در هند تاسیس می کند. این شرکت هدف خود را برای دریافت ۱۰ درصد سهم بازار گوشی همراه هند تعیین کرده است.

به گزارش رادیو چین، پیترزای مدیر عامل امور مصرف‌کنندگان شرکت هواوی در هند در مراسم رونمایی گوشی P9 هواوی گفت: این شرکت مجوز تولید گوشی را از دولت هند به دست آورده و در یک ماه آینده برنامه تولید خود در هند را اعلام خواهد کرد.

پیترزای عنوان کرد، هواوی هدف دارد که در بازار هند پیشگام باشد. با توجه به اهمیت بازار هند برای شرکت هواوی، این شرکت برنامه دارد تا پایان سال آینده، سهم خود را در بازار هند به ۱۰ درصد برساند.

اکنون بسیاری شرکت‌ها از جمله اپل و شیائومی برای گسترش بازار خود در هند با یکدیگر در رقابت هستند. با آغاز فعالیت هواوی در هند این رقابت شدت خواهد یافت.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس