تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] ویژه برنامه های فرهنگی شرکت بهره برداری مترو تهران به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس در ایستگاه های مترو در حال برگزاری است. به گزارش ایسنا، محمد بنی حسن سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: راویان تخصصی دفاع مقدس در این هفته با حضور در ایستگاه‌های مترو به روایت […]

[ad_1]

ویژه برنامه های فرهنگی شرکت بهره برداری مترو تهران به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس در ایستگاه های مترو در حال برگزاری است.

به گزارش ایسنا، محمد بنی حسن سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: راویان تخصصی دفاع مقدس در این هفته با حضور در ایستگاه‌های مترو به روایت عملیات‌ها، دستاوردهای دفاع مقدس و پاسخ به شبهات و سؤالات مسافران مترو در حوزه دفاع مقدس می‌پردازند.

وی در ادامه به اجرای سرود دانش آموزی در ایستگاه‌های شهدا و تئاتر شهر با موضوع دفاع مقدس و انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: همچنین در این ایستگاه ها طرح “هم عهدی با شهدا” نیز در حال اجراست که طی آن پلاک های مزین به نام شهدا بین مسافران مترو توزیع می شود.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری مترو تهران تصریح کرد: در این هفته تصاویری از سرداران جنگ، دستاوردها و توانمندی‌ها جمهوری اسلامی ایران در حوزه‌های نظامی و عملیات‌های هشت سال دفاع مقدس در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

بنی حسن با بیان اینکه کلیپ‌های منتخب و مرتبط با دفاع مقدس در نمایشگرهای داخل واگن های مترو پخش می‌شود، افزود: مسافران در این کلیپ ها با چندین عملیات دفاع مقدس و موقعیت جغرافیایی مناطق عملیاتی آشنا می‌شوند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: از دیگر برنامه‌های ویژه معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران در این ایام، طراحی و نصب ماکت و برگزاری تئاتر و نمایش با موضوعات دفاع مقدس در ایستگاه‌های منتخب است.

براساس گزارش روابط عمومی شرکت مترو، ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در ایستگاه های مترو از ۳۱ شهریورماه آغاز و تا پایان هفته ادامه دارد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس