تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۴

پرلاتا در تیم ملی هندوراس همبازی بنگستون، مهاجم کنونی تیم پرسپولیس بود و به همین دلیل بنگستون در صفحه اینستاگرام خود راجع به درگذشت دوست قدیمی اش نوشت: یک دوست صمیمی و یک قهرمان واقعی ما را ترک کرد؛ روحت شاد برادر.

به گزارش “گذارخبر”  آرنولد فابین پرلاتا سوسای ۲۶ ساله هم‌بازی بنگستون در تیم ملی هندوراس بر اثر گلوله در پارکینگ یک مرکز خرید کشته شد. این هافبک بازی ساز در مرکز خرید منطقه سیبای هندوراس حضور داشت که ناگهان به ضرب گلوله فردی ناشناس به قتل رسید و تلاش ماموران اورژانس و حراست برای نجات جانش ثمری نداشت.

در گزارش منتشر شده از مرگ این بازیکن ملی پوش و نحوه حمله به او آمده است: انگیزه قاتل هنوز مشخص نیست و پلیس در حال تحقیق در این خصوص است. براساس گزارش‌های منتشر شده، کشور هندوراس دارای یکی از بالاترین نرخ قتل در جهان است.

پرلاتا در تیم ملی هندوراس همبازی بنگستون، مهاجم کنونی تیم پرسپولیس بود و به همین دلیل بنگستون در صفحه اینستاگرام خود راجع به درگذشت دوست قدیمی‌اش نوشت: یک دوست صمیمی و یک قهرمان واقعی ما را ترک کرد؛ روحت شاد برادر.

عثمان مادرید، رییس فدراسیون فوتبال هندوراس در این خصوص به خبرنگاران گفته است: قرار بود، پرلاتا هفته آینده در ترکیب تیم ملی مقابل کوبا به میدان برود.مرگ پرلاتا اتفاقی بسیار غم انگیز برای ورزش ملی هندوراس است.

هم‌تیمی مهاجم پرسپولیس به ضربه گلوگه کشته شد!

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس