تاریخ انتشار: ۲۰ ارد ۱۳۹۴

عملکرد دولت به ویژه در حوزه سیاست خارجی قابل قبول ومتناسب با شعار هاست .اما در حوزه زنان و مطالبات آنها میتواند بهتر عمل کند. چراکه از پتانسیل بانوان در هیئت دولت بسیار کم استفاده شده است. مرجان کاوسی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی عضو شورای سیاستگذاری و هیئت اجرائی حزب اراده ملت ایران […]

عملکرد دولت به ویژه در حوزه سیاست خارجی قابل قبول ومتناسب با شعار هاست .اما در حوزه زنان و مطالبات آنها میتواند بهتر عمل کند. چراکه از پتانسیل بانوان در هیئت دولت بسیار کم استفاده شده است.

مرجان کاووسی

مرجان کاوسی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی عضو شورای سیاستگذاری و هیئت اجرائی حزب اراده ملت ایران و همچنین رئیس کمیته بانوان که فعالیت سیاسی خود را از سال ۷۶ در ستاد سید محمد خاتمی آغاز کرده است در گفت گویی با پایگاه خبری گذارنیوز داشته که در ادامه می خوانید:

رئیس کمیته بانوان در تشریح عملکرد دولت تدبیر وامید گفت:عملکرد دولت به ویژه در حوزه سیاست خارجی قابل قبول ومتناسب با شعار هاست .اما در حوزه زنان و مطالبات آنها میتواند بهتر عمل کند. چراکه از پتانسیل بانوان در هیئت دولت بسیار کم استفاده شده است.

عضوی شورای سیاست گذاری حزب اراده ملت در تحلیل موضع جوانان اصلاح طلب نیز گفت:جوانان اصلاح طلب به دلیل بهره داشتن از تجربیات فشرده چندین نسل که در راه تحول خواهی فعالیت کرده اند نسل قابل اعتمادی هستند که اگر در ساختار قدرت قرار گیرند با توجه به تخصص، تعهد و انگیزه بالا این جوانان به نظر میرسد اکنون مقطع مناسبی برای بکار گیری این قشر در ساختار قدرت و رده های تصمیم گیری کلان است.جوانان اصلاح طلب برای دستیابی به این جایگاه نیازمند همگرایی و وحدت بیشتری هستند.باید ساز و کاری تعریف شود تا این جوانان فرصت بروز و ظهور داشته باشند.توانمندی آنها باید شناسائی شود.درحال حاضردغدغه بنده به عنوان یک فعال سیاسی مشارکت سیاسی پائین بانوان است.بنا به دلایل متعدد زنان فرصت های کمتری برای قرا گرفتن در ساختار قدرت دارند.اما اکنون این اراده در بین فعالان سیاسی زن وجود دارد که سهم قابل قبول و متناسبی از جایگاه های قدرت را بدست آوردند.

وی تاکیید کرد:تمام احزاب ،تشکل ها و شخصیت های اصلاح طلب این روزها تنها به فکر همگرایی و اتحاد اصلاح طلبان در انتخابات پیش رو هستند .دغدغه ای که لازمه موفقیت اصلاح طلبان است.گذشت و چشم پوشی فرد یا تشکلی از منافع خاص خود به نفع کل جریان میتواند زمینه ساز این وحدت شود.

 

کاوسی در پایان با موفقیت آمیز خواندن مذاکرات هسته ای گفت:بیانیه لوزان دستاورد بسیار ارزشمندی برای کشورمان است و مقدمه بازیابی جایگاه واقعی و راستین ایران در سطح بین المللی است.ایجاد فضای گفتگو و تعامل با دنیا به جای تقابل پیام صلح دوستی ایران را برای دنیا دارد امید است این تفاهم با حفظ منافع ملی و دستاورد های هسته ای و عزت ملت ایران به توافق نهایی برسد.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس