تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فولکس واگن در حال حاضر بزرگترین خودروساز چین است و تلاش دارد که همچنان این عنوان را برای خود نگه دارد. به گزارش ایسکانیوز، به تازگی گروه فولکس واگن و شرکت JAC یادداشت تفاهمی را برای همکاری در زمینه تولید خودروهای برقی به امضا رسانده اند. این موافقت نامه فعلا در مرحله ابتداییش است […]

[ad_1]

فولکس واگن

فولکس واگن در حال حاضر بزرگترین خودروساز چین است و تلاش دارد که همچنان این عنوان را برای خود نگه دارد.

به گزارش ایسکانیوز، به تازگی گروه فولکس واگن و شرکت JAC یادداشت تفاهمی را برای همکاری در زمینه تولید خودروهای برقی به امضا رسانده اند.

این موافقت نامه فعلا در مرحله ابتداییش است لذا هنوز جزئیات چندانی در مورد محصولاتی که قرار است طی آن تولید شود در اختیار نیست این دو خودروساز اعلام کرده اند که در زمینه های توسعه، تولید و فروش خودروهای برقی در بازار چین با یکدیگر همکاری خواهند نمود. مدیر گروه فولکس واگن چین، گفت: دو شرکت فولکس واگن و JAC مشترکا در همه زمینه های ممکن در مورد پلتفرم ها و فناوری های موجود در بخش خودروهای الکتریکی فعالیت خواهند کرد تا در کم ترین زمان ممکن به راه حلی قابل رقابت در بازار دست پیدا کنند.

بایستی گفت که JAC صاحب برندهای Jianghuai و Ankai در چین است و در نیمه ابتدایی سال ۱۶۳۹، ۳۳۳ دستگاه خودرو و شاسی را تولید کرده است. همچنین این برند، تولید کننده اتوبوس و خودروهای تجاری نیز است و اگر چه نهمین خودروساز بزرگ چین می باشد ولی یکی از مهم ترین تولید کنندگان خودروهای الکتریکی در این کشور محسوب میشود.

۶۰۳/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس